Niegdyś gwiazda fitnessu, dzisiaj mieszka na ulicy. Paparazzi przyłapali Loni Willison na grzebaniu w śmietniku

Loni Willison została zauważona przez paparazzi podczas przeszukiwania ulic, w celu znalezienia przedmiotów, które ułatwią jej życie. Była gwiazda fitnessu przemieszczała się z ogromnym wózkiem.

Loni Willison ma za sobą ciężkie życie. Swoją karierę zbudowała na materiałach emitowanych w sieci i telewizji, które prezentowały, jak poprawnie ćwiczyć. Była piękną kobietą, która z każdym miesiącem stawała się coraz bardziej popularna. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy wyszła za mąż za gwiazdę "Słonecznego patrolu", Jeremy'ego Jacksona. Małżeństwo nie było udane, a kobieta była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej. Uzależniła się od narkotyków i finalnie zrezygnowała z pracy w mediach. Wybrała życie na ulicy. Ostatnio Loni znów została przyłapana przez paparazzi.

Zobacz wideo Medycy ratują życie bezdomnych ludzi

Niegdyś gwiazda fitnessu, dzisiaj mieszka na ulicy. Paparazzi przyłapali Loni Willison na grzebaniu w śmietniku

Całkiem niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia, na których można było zauważyć, że Loni straciła zęby. Tym razem została przyłapana w trakcie spaceru z całym swoim dobytkiem. Willison zaglądała do śmietników i szukała przedmiotów, które się jej przydadzą. Była gwiazda fitnessu miała na sobie kilka warstw ubrań, a na stopach zamiast butów widać pluszowe kapcie. Loni w swoim koszyku miała mnóstwo rzeczy - przede wszystkim ubrań. Wiozła ze sobą również materac, na którym prawdopodobnie śpi.

instagram.com/dotindotinDorota Szelągowska chwali się talentem córki. Mała Wanda zaszalała

Loni WillisonLoni Willison EN

Dziennikarzom "The Sun" udało się porozmawiać z Loni. Ta przyznała, że już nie da się jej pomóc.

Po prostu całkowicie utknęłam. Nawet jeśli ktoś zaoferowałby pomoc, nie ma już wiele do zrobienia. Nie mogę zostać w jednym miejscu. Nie mogę mieszkać w budynku. Nie mogę mieszkać w domu. Nie mogę nigdzie zostać, muszę się cały czas przemieszczać.

Krzysztof Krawczyk junior, Ewa KrawczykŻona Krzysztofa Krawczyka chce dogadać się z jego synem w sprawie spadku. Złożyła mu propozycję

Dodała, że ma wszystko, czego potrzebuje. Nie chce nikogo widzieć, a życie na ulicy jest dla niej zupełnie wystarczające.

Więcej o: