Hunter Biden w rozmowie z Piotrem Kraśką. Było o uzależnieniach i relacji z Joe Bidenem. Wspomniał też o Kwaśniewskim

W piątek na antenie TVN-u wyemitowany został wywiad Piotra Kraśki z Hunterem Bidem, synem urzędującego prezydenta USA. Rozmowa w głównej mierze dotyczyła prywatnej sfery życia polityka. Hunter Biden opowiadał między innymi o swojej relacji z ojcem oraz walce z uzależnieniem.

W piątkowy wieczór na antenie TVN-u można było obejrzeć wywiad Piotra Kraśki z Hunterem Bidenem, synem obecnego prezydenta USA. Podczas rozmowy poruszony został między innymi temat uzależnień oraz relacji łączących polityka z Joe Bidenem.

Joe i Hunter BidenSyn Bidena miał oddać laptopa do naprawy i nigdy go nie odebrać. Wyciekły wulgarne zdjęcia

Zobacz wideo O co chodzi ze szczytem klimatycznym Bidena? Ekspertka wyjaśnia

Hunter Biden w wywiadzie z Piotrem Kraśką opowiedział o swojej relacji z ojcem i uzależnieniach

Na początku wywiadu Hunter Biden opowiadał o swojej relacji z ojcem. Przyznał, że miłość, którą darzy go Joe Biden jest bezwarunkowa. Niezależnie od problemów z którymi się boryka, ma świadomość tego, że może się do niego zwrócić w każdej sprawie.  

Tata jest najlepszym ojcem, jakiego znam, o jakim czytałem, jakiego kiedykolwiek spotkałem, czy widziałem w filmie. Zawsze był moją ostoją. Moją i brata.

Nie zabrakło również nawiązania do tragicznych wydarzeń z dzieciństwa Huntera. W młodości uległ on bowiem wypadkowi samochodowemu, w skutek którego zginęły jego matka i siostra. Polityk wspomniał także o śmierci brata, który umarł na raka mózgu wiele lat później. Podkreślał jednocześnie, że przez cały ten czas, Joe Biden starał się wspierać swoją rodzinę, myśląc głównie o niej. 

Musieliśmy sobie poradzić sobie ze śmiercią mamy i siostry, aż do śmierci brata. Musieliśmy sobie poradzić z uzależnieniem, z chorobą psychiczną, które są częścią tego wszystkiego. Ale przez cały czas ojciec myślał wyłącznie o rodzinie.

Joe Biden z pierwszą żoną i synamiJoe Biden w wypadku stracił żonę i córkę, jego syn umarł na raka mózgu

Hunter Biden miał również radę dla wszystkich osób, które mają w bliskim otoczeniu kogoś uzależnionego.

Rada jest taka, byście się nie poddawali, byście wiedzieli, że być może wygląda to jak świadomy wybór, którego dokonuje bliska wam osoba - kiedy odwraca się od was i wybiera alkohol czy narkotyki. Ale to nie jest świadomy wybór, to jest choroba, to jest problem psychiczny. I na tyle na, ile możecie, nie opuście jej, to jest bardzo trudne, nie oddalając się od niej, to mam nadzieje, że będziecie w stanie tę osobę uratować - powiedział.

W dalszej części wywiadu mowa była również o stosunkach Huntera Bidena z Aleksandrem Kwaśniewskim. Syn Joe Bidena podkreślił, że polityk bardzo pomógł mu w podjęciu ważnej życiowej decyzji - chodziło o namowę na współpracę z ukraińską firmą.

Kwaśniewski jest niezwykle inteligentnym człowiekiem, który zrobił wiele i nadal robi, żeby promować demokrację w Europie. Uważam, że miał ogromny wpływ na decyzję, którą sam podjąłem. I myślę nieustająco, że miał rację. Uważam go za niezwykłego człowieka - usłyszeliśmy. 
Więcej o: