Kamil Stoch wyszedł ze szpitala. Pokazał zdjęcie po zabiegu. "Przypadłość skoczka"

Kamil Stoch poinformował swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że właśnie opuścił szpital. Skoczek przebywał w nim, ponieważ musiał poddać się nieprzyjemnemu zabiegowi.

Chociaż sezon zimowych skoków narciarskich zakończył się już blisko dwa miesiące temu, nie oznacza to wcale, że zawodnicy robią sobie z tej okazji przerwę od treningów. Skoczkowie przygotowują się bowiem do letnich konkursów, które również wymagają od nich wcześniejszego przygotowania. Nikt nie ma jednak wpływu na to, kiedy i w jakich okolicznościach któremuś z zawodników przytrafi się kontuzja. 

Ewa i Kamil Stochowie na wakacjachEwa i Kamil Stochowie na wakacjach. Wybrali piękny kierunek

Zobacz wideo Z jakiego materiału są szyte kombinezony skoczków? To tajemnica [Studio Biznes]

Kamil Stoch wyszedł ze szpitala. Musiał poddać się nieprzyjemnemu zabiegowi

Skoki narciarskie, podobnie jak inne dyscypliny sportowe wiążą się także ze zdrowotnymi przypadłościami, którymi obciążeni są szczególnie intensywnie trenujący zawodnicy, tacy jak na przykład Kamil Stoch. Skoczek właśnie opuścił szpital, w którym przebywał ze względu na konieczność poddania się zabiegowi usunięcia narośli kostnej. O swoim powrocie do domu Kamil Stoch poinformował fanów za pośrednictwem Instagrama. Pokazał również, jak wygląda po zabiegu.

Okazało się, że nie był to pierwszy zabieg, któremu podczas sportowej kariery poddał się Kamil Stoch. Analogiczna sytuacja wystąpiła bowiem w 2014 roku - wówczas też konieczna była operacja nogi. 

Powtórka z rozrywki. W grudniu 2014 przeszedłem zabieg usunięcia narośli kostnej. Przypadłość skoczka... Tym razem druga noga, ale trafił mi się lepszy termin - napisał. 
 

Jak widać optymizm nawet na chwilę nie opuszcza Kamila Stocha, który poinformował również internautów, że czuje się dobrze, a ze względu na konieczność rekonwalescencji po zabiegu otrzymał...wolny weekend. 

Czuję się dobrze i dostałem wolny weekend - podsumował.

Ewa Bilan-StochEwa Bilan-Stoch przeszła po wybiegu jako modelka

Skoczkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

Więcej o: