Justyna Kowalczyk potwierdziła ciążę. Na Instagramie podziękowała za gratulacje

Justyna Kowalczyk jest w ciąży i spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Radosną nowinę potwierdziła na Instagramie.

Justyna Kowalczyk wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym zaprezentowała sporych rozmiarów brzuch. Choć słowem nie wspomniała o ciąży, fani natychmiast zaczęli jej gratulować. Teraz sportsmenka potwierdziła ciążę.

Justyna KowalczykJustyna Kowalczyk jest w ciąży? Pochwaliła się zdjęciem z zaokrąglonym brzuchem

Zobacz wideo

Zobacz też: Justyna Kowalczyk oburzona wpisem internauty. Mężczyzna kazał jej "brać się za potomstwo". Odpowiedziała na zaczepkę

Justyna Kowalczyk spodziewa się pierwszego dziecka

Biegaczka narciarska opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pozuje, zasłaniając się kwitnącymi na drzewie kwiatami. Tym razem na zdjęciu nie widać brzucha, ale opis jest bardzo wymowny - Justyna Kowalczyk podziękowała fanom za gratulacje.

Bardzo wam dziękujemy za wszystkie miłe słowa - napisała.
 

instagram.com/dotindotinDorota Szelągowska rozpoczyna budowę nowego domu. Już ma wobec niego plany

Przeczytaj także: Justyna Kowalczyk i Kacper Tekieli wzięli ślub! "Na wszystko w życiu musi przyjść pora". Posypały się gratulacje

Wcześniej Justyna Kowalczyk odpowiadała na niektóre komentarze, dotyczące ciąży.

W końcu ukazał się ten piękny brzusio - napisała jedna z internautek.
Nie wiem, czy piękny, ale na pewno ciężki - odpisała Justyna Kowalczyk.

Pod innymi komentarzami z gratulacjami sportsmenka pisała osobiste podziękowania. My oczywiście także przyłączamy się do gratulacji.

 

Justyna Kowalczyk jest żoną Kacpra Tekieliego od września 2020 roku. Informację o ślubie biegaczka zamieściła na swoim Instagramie, pisząc:

Ktoś mądry powiedział mi kiedyś, że na wszystko w życiu musi przyjść odpowiednia pora. Od wczoraj Justyna Kowalczyk-Tekieli.

Mąż Justyny Kowalczyk jest wspinaczem oraz instruktorem górskiej wspinaczki sportowej. Choć może to zaskakiwać, sportowiec nie skończył studiów kojarzących się z wychowaniem fizycznym. Zdobył tytuł magistra filozofii! Tuż po zakończeniu edukacji przeprowadził się do Krakowa, skąd miał zdecydowanie bliżej w ukochane góry. Pierwszą fascynację szczytami przeżył w Bieszczadach.

Więcej o: