Dorota Szelągowska buduje nowy dom. Ma wobec niego plany. "Będzie można się tam spotkać, organizować warsztaty, wypocząć"

Dorota Szelągowska zazwyczaj podejmuje się remontów wnętrz należących do uczestników jej programów. Jak się jednak okazuje, już wkrótce będzie mogła zająć się aranżacją pomieszczeń w swoim nowym domu. Projektantka przyznała, że budowa ruszy lada dzień.

Dorota Szelągowska od lat inspiruje swoich widzów kolejnymi zaskakującymi metamorfozami wnętrz. Na pierwszy rzut oka widać, że jej praca jest także jej ogromną pasją, w którą wkłada całe swoje serce. Projektantka niewiele mówi jednak o swoim prywatnym życiu, czego przykładem może być chociażby fakt, iż o swoim rozwodzie poinformowała media dopiero kilka miesięcy później. Mimo tego, że chroni swoją prywatność, to jednocześnie dosyć chętnie pokazuje wnętrze swojego domu w mediach społecznościowych, prezentując fanom zarówno stylowe, jak i praktyczne wnętrza.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

Dorota Szelągowska buduje nowy dom. Już teraz ma wobec niego plany

Jak się okazuje, Dorota Szelągowska już wkrótce będzie mogła od zera zaprojektować swoje nowe lokum. W rozmowie z agencją Newseria Lifestyle przyznała bowiem, że wkrótce rozpoczyna budowę domu, który chciałaby przeznaczyć pod wynajem. Stwierdziła, że w przyszłości planuje uczynić z niego idealne miejsce do spotkań oraz wypoczynku.

Za chwilę rozpoczynam budowę domu, o którym od zawsze marzyłam i do którego dążyłam, mam już nawet zakupione siedlisko... Jak już będę bardzo bogatą osobą, przerobię to miejsce. Będzie można się tam spotkać, organizować warsztaty, wypocząć-przyznała w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle.

Dorota Szelągowska nie zdradziła jednak, gdzie zamierza zbudować swój wymarzony dom. Możemy się za to spodziewać, że projektantka po raz kolejny zaaranżuje nieszablonowe i zarazem praktyczne wnętrza, tak jak robi to w swoim najpopularniejszym programie "Totalne remonty Szelągowskiej".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.