Książę Harry i Meghan Markle wybrali imię dla córki. Ma wyjątkowe znaczenie. Królowa będzie zadowolona

Książę Harry i Meghan Markle wkrótce powitają na świecie swoje drugie dziecko. Para ponoć wybrała dla dziewczynki imię, które ma szczególne znaczenie.

Meghan Markle i książę Harry lada dzień po raz drugi zostaną rodzicami. 39-latka spodziewa się córeczki i postanowiła urodzić ją w domu. Tradycyjnie fani rodziny królewskiej i bukmacherzy typują najbardziej prawdopodobnie imię dla drugiego dziecka Sussexów. Wiele wskazuje na to, że para postawi na imię Philippa, czym odda hołd zmarłemu w kwietniu księciu Filipowi.

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Książę Harry i Meghan wybrali imię dla córki. Królowa będzie zadowolona

Meghan Markle i książę Harry przywitali swoje pierwsze dziecko w maju 2019 roku. Wówczas na świecie pojawił się mały Archie Mountbatten-Windsor, który szybko stał się oczkiem w głowie rodziców. W walentynki tego roku Sussexowie ogłosili, że ich rodzina znów się powiększy. Tym razem oczekują wymarzonej dziewczynki, co zdradzili podczas słynnego wywiadu z Oprah Winfrey.

Gdy tylko informacja o płci dziecka została ujawniona, ruszyły zakłady, jakie imię będzie nosić dziewczynka. Pojawiły się spekulacje, że córeczka - podobnie jak jej starszy brat - również będzie nosiła imię na literę A. Bukmacherzy stawiali wówczas na dwa imiona: Allegra lub Alexandria.

Wszystko zmieniło się po śmierci księcia Filipa. Według brytyjskich mediów oraz bukmacherów, Sussexowie postawili na imię, które będzie hołdem dla zmarłego dziadka Harry'ego. To oznacza, że mała dostanie na imię Philippa.

Opinia, że imię Philippa może wygrać, zyskuje na popularności i jesteśmy coraz bardziej przekonani, że to może być to - przekonuje Jessica O’Reilly z firmy Ladbrokes.

Joanna Liszowska została okradzionaLuksusowy bentley Joanny Liszowskiej wpadł do "dziupli"? Policja ma nowy trop

Książę Filip stanowi inspiracje dla wielu członków rodziny królewskiej. Wcześniej udowodniła to kuzynka księcia Harry'ego, księżniczka Eugenia, która w lutym 2021 roku urodziła syna i również nadała mu imię na część męża królowej - August Filip.

Więcej o: