Maisie Williams w blond włosach i pofarbowanych brwiach. Arya z "Gry o tron" jest nie do poznania

Maisie Williams, czyli Arya Stark z "Gry o tron", przeszła metamorfozę. Postawiła nie tylko na blond włosy, ale też brwi w tym kolorze. W nowej odsłonie zaprezentowała się na jednej z imprez branżowych.

Maisie Williams, znana szerszej publiczności jako Arya Stark w serialu "Gra o tron", ma teraz blond włosy i rozjaśnione na ten sam kolor brwi. Tak zaprezentowała się na gali rozdania Brit Awards. Wystąpiła tam w roli prezenterki, wręczając specjalną muzyczną statuetkę Brit Global Icon Award dla Taylor Swift.

Zobacz wideo Maisie Williams w nowej fryzurze. Postawiła na blond!

Maisie Williams postawiła na odważną metamorfozę. Blond zamiast ciemnych grubych brwi

Aktorka od lat lubi eksperymentować z wyglądem. Na jej Instagramie można zobaczyć zdjęcia z różnych okresów, na których widoczne są częste zmiany. Gwiazdę mogliśmy oglądać w różnorodnych cięciach i koloryzacjach - w ciemnym brązie, poprzez róż aż po platynowy blond. Temu ostatniemu odcieniowi jest wierna od jakiegoś czasu. Jednak niezależnie od fryzury, jej znakiem rozpoznawczym były gęste, ciemne brwi. Teraz postanowiła je mocno rozjaśnić i w ten sposób współgrają kolorem z fryzury. Choć fani przyzwyczaili się do tego, że Maisie Williams zaskakuje częstymi zmianami, i tym razem pozytywnie odebrali metamorfozę.

Uwielbiam rozjaśnione brwi.
Każdy twój nowy wygląd do Ciebie pasuje.
Cała na biało. To mi się podoba - piszą fani na Instagramie aktorki.

Maisie Williams ma 24 lata i od 2011 roku wciela się w rolę Aryi Stark w "Grze o tron". Rola w serialu była jej debiutem aktorskim i przyniosła światową sławę.

Aktorka opublikowała także zdjęcia z Taylor Swift zrobione po gali Brit Awards. Podoba wam się jej stylizacja?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.