Anna Starmach urodziła. Pokazała rozczulające zdjęcie z synem. Chłopiec otrzymał tradycyjne imię. "Mamy go!"

Anna Starmach przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Rozczulającym zdjęciem z maluchem pochwaliła się na Instagramie. Zdradziła też imię.

Anna Starmach urodziła. Gwiazda przekazała dobrą nowinę na Instagramie. To pierwszy syn jurorki "MasterChefa". Chłopiec otrzymał od rodziców tradycyjne imię - Gustaw.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Anna Starmach urodziła. Pokazała rozczulające zdjęcie z synem

Anna Starmach w 2018 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Wówczas na świat przyszła Jagienka. Jurorka "MasterChefa" już wtedy podkreślała, że razem z mężem pragną założyć dużą rodzinę. W jednym z wywiadów wyznała, że kiedy dowiedziała się o drugiej ciąży, płakała ze szczęścia.

Zobacz też: Baby shower Anny Starmach. Było ślicznie. Wszystko utrzymane w tajemnicy! "Nie zapomnę tych emocji i wzruszeń"

Na tę chwilę czekała dziewięć długich miesięcy. W końcu w czwartek rano poinformowała o narodzinach syna. Rozczulające zdjęcie z chłopcem opublikowała na Instagramie.

Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej – napisała Anna Starmach.
 

Dobra nowina ucieszyła także fanów i koleżanki Anny Starmach. Pod postem posypały się pozytywne komentarze i gratulacje.

Aniu dużo zdrowia i siły dla Ciebie, a dla Gucia tysiące całusów - napisała aktorka Olga Frycz.
M I Ł O Ś Ć. Gratulacje kochana - dodała prowadząca "Dzień dobry TVN" Paulina Krupińska.
Gratulacje. Piękne imię - piszą też fani.

Ojcem dzieci Anny Starmach jest jej mąż, Piotr Kusek, za którego wyszła w 2017 roku. Małżeństwo zachwyca wielu fanów swoją naturalnością oraz dystansem do świata show-biznesu. Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.