Ida Nowakowska kilka dni temu urodziła. Pojawi się w finale "Dance Dance Dance"? Produkcja ma problem

Czy podczas finału programu "Dance Dance Dance" zobaczymy pełny skład jurorski? Produkcja nie ma jeszcze konkretnego rozwiązania. Wszystko zależy od decyzji, jaką podejmie Ida Nowakowska, która kilka dni temu została matką.

W ubiegłym  tygodniu Ida Nowakowska urodziła syna. Szczęśliwa mama czuje się świetnie i jest już w domu. Poród postawił jednak pod znakiem zapytania jej udział w finale programu "Dance Dance Dance". Produkcja bierze pod uwagę trzy rozwiązania, ale tak naprawdę wszystko zależy od decyzji prezenterki.

Zobacz wideo Ida Nowakowska pokazała nagranie ze szpitala i zdradziła szczegóły porodu

"Dance Dance Dance". Udział Idy Nowakowskiej w finale stoi pod znakiem zapytania

Widzowie programu "Dance Dance Dance" zastanawiają się, czy Ida Nowakowska pojawi się w finałowym odcinku tanecznego show. Podobnie, jak poprzednie odcinki, finał został już nagrany, jednak wyniki zostaną ogłoszone na żywo. Portal Pudelek donosi, że produkcja bierze pod uwagę trzy opcje. Finał bez Idy Nowakowskiej lub ewentualnie z udziałem "innej osoby związanej z tańcem" oraz finał z Idą w fotelu jurora, ale tylko jeśli sama podejmie taką decyzję, bo "nikt na nią nie naciska".

Wszystko jest w rękach Idy – mówi informator portalu.

Poza tym grafik Idy Nowakowskiej wydaje się w najbliższych tygodniach bardzo napięty. 22 maja przy okazji finału Eurowizji młoda mama ma pojawić się w TVP jako polskim sekretarz konkursu, a w planach ma także nagrania do kolejnej edycji programu "The Voice Kids".

Obecnie Ida spędza czas w domu, gdzie cieszy się z pierwszych chwil w roli mamy. Prezenterka chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, dlatego na Instagramie mogliśmy zobaczyć już jej pociechę oraz film nagrany w ramach podziękowań za opiekę w szpitalu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.