Partnerka Jarosława Bieniuka opowiada o relacji z jego dziećmi. Z Oliwią tworzy wspólny projekt. "Pracujemy razem"

Zuzanna Pactwa od kilku miesięcy jest partnerką Jarosława Bieniuka. Jak dogaduje się z jego dziećmi? Modelka ma ponoć świetny kontakt z 18-letnią Oliwią. Łączy je wspólna pasja.

Zuzanna Pactwa znalazła z córką Jarosława Bieniuka wspólny język. Obecna partnerka piłkarza jest powiązana ze światem mody, czym imponuje aspirującej do roli modelki Oliwii. Pociecha Anny Przybylskiej zaprosiła ukochaną ojca na swoją osiemnastkę i chętnie współpracuje z nią przy różnych projektach. Pactwa w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post potwierdziła, że z młodą dziewczyną łączą ją przyjacielskie stosunki i doceniła styl nastolatki. 

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk z ukochaną na spacerze!

Zuzanna Pactwa o relacji z Oliwią Bieniuk

Dowodem na to, że partnerka Jarosława Bieniuka dogaduje się z jego najstarszą córką jest fakt, że obie kobiety chętnie pracują razem nad modowymi projektami. Zuzanna ostatnio podjęła się zaprojektowania sukienek, które z chęcią wkłada na siebie nastolatka. Pactwa wspomniała o tym w rozmowie z dziennikarzami Jastrząb Post. 

Założyła ją Oliwka i parę innych koleżanek również. To był bardzo fajny i miły projekt. Na pewno będziemy robiły więcej projektów wspólnie. Oliwka jest młodą dziewczyną i podąża za trendami modowymi. Ale jest otwarta i ma otwartą głowę na wpływy i fajnie się ubiera. Bardzo mi się podoba jej styl. 

Jarosław Bieniuk na randceJarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznej randce

Modelka zdradziła, że współpraca z Oliwią nie zakończy się na jednym wspólnym projekcie. 

Pracujemy razem nad czymś, ale to jeszcze jest sekret -  zapowiedziała tajemniczo. 

A jak Zuzanna komentuje więzi z pozostałymi dziećmi Bieniuka - Szymonem, Jasiem i najmłodszym Kazikiem ze związku z Martyną Gliwińską?

Relacje z dziećmi Jarka są super - oznajmiła krótko.

Jesteście ciekawi, co kryje się za "sekretem", o którym wspomniała Zuzanna?

Beata Tadla z mężemBeata Tadla na romantycznym spacerze z ukochanym. Fani widzą podobieństwo

Więcej o: