Agnieszka Włodarczyk chwali się pięknym tarasem i ogrodem. Pokazała, jak wyglądały przed metamorfozą

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak prezentuję się jej taras i ogród. Zaszły spore zmiany.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś spodziewają się dziecka. Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży, ale przed powitaniem na świecie pociechy, chce dopiąć na ostatni guzik inne sprawy. Gwiazda wie, że później nie będzie miała czasu na wiele obowiązków. Toteż teraz postanowiła zadbać o taras i ogród (oczywiście przy pomocy ekipy specjalistów). Pokazała, jak zmieniły się te części jej posiadłości. 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk kupiła już wyprawkę dla dziecka. Nie wydała dużo

Agnieszka Włodarczyk chwali się pięknym tarasem

Agnieszka Włodarczyk powoli kompletuje wyprawkę dla malucha. W jej domu zaszły pewne zmiany, w sypialni pojawiło się łóżeczko dla dziecka, w łazience przewijak i inne akcesoria potrzebne przy opiece nad niemowlakiem. Przed porodem Włodarczyk postanowiła zadbać też o taras i ogród. Na swoim InstaStories pokazała, jak zmieniła się ta przestrzeń. Na jednym ze zdjęć napisała: 

Wstępnie ogarnięte. 
Zobacz wideo

Włodarczyk zdecydowała się przede wszystkim na nową trawę z rolki. Przez to ogród cieszy oko soczystą zielenią. Na tarasie pojawiły się też doniczki z roślinami i dodatki w stylu boho, jak choćby wyplatany łapacz snów. Nie zabrakło też miejsca na odpoczynek - toteż widać stół i wiklinowe fotele. W tle widoczny jest duży grill. Całość prezentuje się naprawdę imponująco, zwłaszcza, kiedy aktualne zdjęcia porównamy z archiwalnymi, pokazującymi, jak przestrzeń wyglądała przed rozwinięciem rolek świeżej trawy. 

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk wzięła kredyt we frankach na luksusowy dom. Była w nim sala kinowa

Włodarczyk zdradziła przy tym, że to nie koniec zmian. Na InstaStories chwaliła się, że garaż zostanie przearanżowany na salę treningową. Prace remontowe już trwają. Mamy nadzieję, że aktorka pochwali się ich efektami. 

Więcej o: