Edyta Pazura rozbrajająco o kolejnych dzieciach: Sorry, kochanie. Z przyczyn technicznych dzieci nie będzie

Edyta Pazura odniosła się do plotek, jakoby planowała kolejne dziecko z Cezarym Pazurą. Gwiazda wyznała, że "ten bar już spłonął".

Edyta Pazura została zapytana przez fanów o plany posiadania kolejnego potomstwa. Odpowiedziała przecząco. Gwiazda zażartowała, że "z przyczyn technicznych" nie będzie mieć więcej dzieci i z rozbrajającą szczerością wyznała, że "ten bar już spłonął".

Zobacz wideo Edyta Pazura zabrała córkę do fryzjera

Doda, Radosław Majdan, Małgorzata RozenekMajdan dziś nosi buty porównywane do kopyt leśnego zwierzęcia. Kiedyś uwielbiał róż

Edyta Pazura o kolejnych dzieciach

Edyta Pazura świetnie odnajduje się w roli matki. Razem z Cezarym Pazurą doczekali się trójki dzieci, które często pojawiają się na instagramowych zdjęciach znanych rodziców. Jej ostatnia wypowiedź wskazuje jednak, że gwiazda czuje się w pełni spełniona w dotychczasowym ognisku domowym i nie planuje powiększać rodziny. Pazura udostępniła na swoim InstaStories artykuł na temat tego, że jej partner rzekomo marzy o kolejnym dziecku. Edyta skomentowała doniesienia w następujący sposób:

Sorry kochanie, ten bar już spłonął. Zamknęłam interes.

Edyta Pazura o kolejnych dzieciachEdyta Pazura o kolejnych dzieciach fot. screen - Instagram @edyta_pazura


Chwile później dodała kolejny slajd mówiący o tym, że "z przyczyn technicznych" jej podcast dostępny będzie w weekend. Po tych dwóch relacjach napisała do niej jedna z fanek, która przyznała, że w pośpiechu powiązała wiadomość o podcaście, problemach technicznych i dzieciach w jedną całość. Pazura odpowiedziała żartobliwie:

Z przyczyn technicznych dzieci też nie będzie.

Krzysztof Krawczyk juniorSyn Krzysztofa Krawczyka o śmierci ojca. Pokazał, w jakich warunkach żyje

Edyta Pazura wyszła za Cezarego Pazurę w 2009 roku. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci: 11-letniej Amelii, dziewięcioletniego Antoniego Józefa i trzyletniej Rity. Żona aktora nie ukrywa, że poświęciła się wychowaniu pociech i działalności na Instagramie, na którym chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na tematy macierzyństwa i pokazuje kadry z życia codziennego.

Więcej o: