Kim jest syn Krzysztofa Krawczyka? Życie go nie rozpieszczało. Krzysztof Igor przeżył wypadek i rozłąkę z matką. Teraz nie ma za co żyć

Krzysztof Igor Krawczyk jest bohaterem nowego reportażu programu "Uwaga!". Kim jest syn Krzysztofa Krawczyka? Oto, co wiemy na temat Krzysztofa Krawczyka Juniora.

Krzysztof Krawczyk miał tylko jednego syna - Krzysztofa Igora Krawczyka juniora, który jest owocem małżeństwa artysty z wokalistką Haliną Żytkowiak. Mężczyzna ma obecnie 48 lat i mimo ogromnej sławy, jaką w Polsce cieszył się jego ojciec, on sam nie miał łatwego życia. Wyjaśniamy, kim jest syn Krzysztofa Krawczyka.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją

Kim jest syn Krzysztofa Krawczyka? Krzysztof Igor Krawczyk nie miał łatwego życia

Historia Krzysztofa Krawczyka Juniora porusza wiele osób. Mężczyzna urodził się w połowie lat 70., gdy jego ojciec rozpoczynał karierę solową. Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych okazało się, że matka juniora, Halina Żytkowiak, zdradza Krawczyka. Ich rodzina przestała istnieć. Krawczyk zabrał syna i wrócił do Polski.

Zobacz też: Syn Krzysztofa Krawczyka uczci pamięć po zmarłym ojcu. Pomoże mu Natalia Kukulska. "To dla niej ważne"

Krzysztof Krawczyk junior jako nastolatek przeżył wypadek, którego skutki odczuwa do dziś. W 1988 roku podróżował z ojcem i jego ukochaną Ewą z Kołobrzegu do Warszawy. Po latach Krawczyk przyznał, że feralnego dnia wsiadł za kierownicę zmęczony, a w czasie podróży przysnął, w wyniku czego jego samochód z całą rodziną na pokładzie wyleciał z drogi na zakręcie.

W wypadku junior doznał poważnych obrażeń ciała. Miał uszkodzony pień mózgu, a do teraz cierpi na padaczkę.

Relacja Krzysztofa Krawczyka z synem

Od dawna wiadomo, że relacja artysty z synem nie była łatwa. Krzysztof Igor przez wiele lat nie mógł wybaczyć Krawczykowi, że ten odszedł od jego matki i ułożył sobie życie z inną kobietą. Z doniesień medialnych wynika, że kiedy dorósł, unikał kontaktu z ojcem. Z kolei artysta podkreślał w wywiadach, że choć nie mają najlepszej relacji, to kocha syna:

Oczywiście, że kocham - przecież to moje jedyne dziecko - i widuję się z nim wtedy, kiedy on na to pozwala. To dorosły mężczyzna (...). Ale ciągle chyba ma jeszcze żal o to, że rozstałem się z jego matką - zdradził w wywiadzie dla "Vivy!"

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku, a kilka dni później został pochowany we wsi Grotniki, na miejscowym cmentarzu położonym nieopodal jego domu. Podczas pogrzebu jego syn ponoć nie dostał możliwości, aby pożegnać się z ojcem.

Krzysztof Krawczyk Junior odziedziczył talent po ojcu

Choć syn Krawczyka latami żył w jego cieniu, to odziedziczył po nim talent wokalny. Mężczyzna ma za sobą kilka występów, podczas których zaprezentował swoje umiejętności. 48-latek nie zdążył wystąpić w duecie z ojcem, co zawsze było jego wielkim marzeniem. 

 

W reportażu "Uwaga!" syn artysty wyznał, ze problemy ze zdrowiem nie pozwalają mu na podjęcie pracy. Utrzymuje się jedynie z renty inwalidzkiej i żyje w bardzo trudnych warunkach. Jak już informowaliśmy, na wiele lat przed śmiercią Krzysztof Krawczyk spisał testament i podzielił majątek pomiędzy członków swojej rodziny. Nie wiadomo jednak, co odziedziczy jego jedyny syn Krzysztof Igor. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.