Krzysztof Krawczyk miał czworo dzieci: syna i trzy adoptowane córki. Kim są i co robią? Sylwia towarzyszyła ojcu na scenie

Krzysztof Krawczyk miał w sumie czwórkę dzieci. Biologicznego syna i trzy adoptowane córki: Sylwię, Katarzynę i Beatę. Co o nich wiemy?

W środę i czwartek na antenie TVN-u zostanie wyemitowany materiał poświęcony synowi Krzysztofa Krawczyka. Krzysztof junior nie żyje w najlepszych warunkach. Jak sytuacja wygląda w przypadku trzech adoptowanych córek wokalisty? 

Zobacz wideo Kubańczyk zanucił trzy hity Krzysztofa Krawczyka. Jak mu poszło? [Lista Plotka]

Córki Krzysztofa Krawczyka: Sylwia, Beata, Katarzyna

Ewa i Krzysztof Krawczykowie nie doczekali się wspólnych biologicznych dzieci. Adoptowali trzy córki - Sylwię, Katarzynę i Beatę, które są siostrzenicami żony artysty. Barbara, siostra Ewy i matka dziewczynek, nie była w stanie ich samodzielnie wychować, ale miała z nimi regularny kontakt. Jak wyznała żona Krawczyka w jednym z wywiadów, Sylwia, Katarzyna i Beata prawie nie znały swojego ojca biologicznego.

Krzysztof potrafi im wszystko wytłumaczyć i wskazać, jak mają postępować. Posiada dużą mądrość życiową. Kupił nam trzypokojowe mieszkanie (68 m kw.) na Teofilowie i umeblował je, a teraz opłaca. Płaci praktycznie za wszystko - powiedziała Barbara Wojtal w wywiadzie z 2002 roku.

Zobacz też: Syn Krzysztofa Krawczyka w trudnej sytuacji. Sprawę o alimenty umorzono, walczy o mieszkanie komunalne

Córki Krawczyka często występowały z nim na scenie i śpiewały w chórkach. Najczęściej towarzyszyła mu Sylwia. Po śmierci Krzysztofa Krawczyka to właśnie ona pożegnała go za pośrednictwem mediów społecznościowych, a później wielokrotnie nawiązywała do odejścia taty.

Prywatnie kobieta pracowała w wielu branżach - od prowadzenia własnej budki z jedzeniem na wynos, pracę w piekarni, po śpiewanie u boku ojca na wielkiej scenie. 

Kasia z kolei studiowała logopedię na Uniwersytecie Łódzkim. Na jej koncie na Facebooku widać, że później pracowała m.in. w firmie kurierskiej, kinie i telemarketingu. Najbardziej aktualny wpis sugeruje, ze obecnie jest jednak stewardessą w liniach lotniczych LOT. 

Krzysztof Krawczyk, Ewa KrawczykEwa Krawczyk wspomina ostatnie chwile męża. "Położyłam się obok niego"

Najmłodsza córka Krawczyka to Beata. Dziewczyna skończyła pedagogikę na Uniwersytecie Łódzkim. Jej zdjęcia na Facebooku sugerują, że pracuje w wymarzonym zawodzie - edukuje dzieci. 

Więcej o: