Aktorka z serialu TVN-u jest w ciąży i zrobiła baby shower w stylu boho. Na imprezie bawiła się m.in. Maja Hyży

Kamila Kamińska jest w ciąży i spodziewa się narodzin pierwszego dziecka. Świętowała ten fakt na baby shower w towarzystwie znanych koleżanek.

Kamila Kamińska to gwiazda serialu "Zakochani po uszy". Teraz aktorka przygotowuje się do całkiem nowej życiowej roli. Niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Ciąża jest już bardzo zaawansowana, a poród zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym Kamila Kamińska zorganizowała baby shower, świętując ze swoimi znanymi koleżankami nadchodzące narodziny dziecka.

Kamila Kamińska jest w ciążyAktorka z serialu TVN-u jest w ciąży! "Piękny dzień, żeby podzielić się nowiną"

Zobacz wideo

Polecamy również: Ida Nowakowska wyszła ze szpitala. Promieniała. Już zapowiada: Mam nadzieję, że wrócimy w tej samej sprawie czym prędzej

Kamila Kamińska zorganizowała baby shower. Bawiła się z Mają Hyży

Miniony weekend upłynął Kamili Kamińskiej w iście imprezowym nastroju. Aktorka i jej przyjaciółki bawiły się na baby shower. Pogoda dopisała, więc zabawa odbyła się na dużym tarasie i dominował na niej klimat boho. Panie miały na sobie zwiewne sukienki i wianki oraz turbany na głowach. Przyszła mama chętnie pozowała do zdjęć, odsłaniając fragmenty wiązanej sukienki i prezentując nagi ciążowy brzuch.

Na zdjęciach widać, że Kamili Kamińskiej towarzyszyły takie gwiazdy, jak: Maja Hyży oraz Agnieszka Mrozińska. Była obecna także siostra Kamili, Ola.

Baby shower Kamili KamińskiejBaby shower Kamili Kamińskiej instagram.com/kamkaminska_official

Iga i Karol ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub...". Iga ma tajemnice przed widzami? Karol stracił cierpliwość

Przypomnijmy, że kilka dni temu Kamila Kamińska dopiero ogłosiła ciążę, prezentując duży brzuch.

Taki piękny dzień, żeby podzielić się z wami nowiną. W oczekiwaniu na Skarb. Wyjątkowe dziewięć miesięcy w naszym życiu. Michał Meyer, dziękuję, że jesteś. (...) Dziękuję wszystkim bliskim i znajomym, którzy uszanowali naszą prywatność i intymność w tej sprawie - napisała Kamińska.
 

Nie wiadomo na razie, jakiej płci jest dziecko aktorki, ani kiedy dokładnie przyjdzie na świat. Można się jednak spodziewać, że aktorka ogłosi tę nowinę w mediach społecznościowych.

Więcej o: