Natsu odpiera zarzuty, że wyciek nagrań był zaplanowany. "Nikomu nie zrobiłam krzywdy"

Natsu, czyli Natalia Karczmarczyk, ponownie zabrała głos w sprawie wycieku kontrowersyjnych zdjęć i nagrań z jej przeszłości. Influencerka udzieliła wywiadu, podczas którego wyznała, że już nabrała do sprawy dystansu.

W ubiegłym tygodniu w mediach społecznościowych wybuchł skandal, którego bohaterką była Natalia Karczmarczyk, znana jako Natsu. W sieci pojawiły się zdjęcia i nagrania z czasów, kiedy influencerka pracowała jako seksworkerka. W ostatnim wywiadzie Natsu ponownie odniosła się do sprawy i zaprzeczyła doniesieniom, że wyciek materiałów był zaplanowany, o co została posądzona przez część internautów.

Zobacz wideo Natsu tłumaczy się w wycieku kontrowersyjnych zdjęć

Matt Damon, Jennifer Lopez i Ben Affleck Damon potwierdza plotki o romansie Lopez i Afflecka? "Kocham ich oboje"

Natsu ponownie zabiera głos i odpiera zarzuty. "Nikomu nie zrobiłam krzywdy"

Natsu udzieliła wywiadu przy okazji zbliżającej się gali FAME MMA, na której zawalczy jeden z członków Teamu X. Karczmarczyk nie udało się uciec od tematu wycieku kontrowersyjnych materiałów z jej udziałem. 23-latka przyznała, że gdy sprawa wyszła na jaw, była roztrzęsiona i nie wiedziała, jak zareagować. Teraz podchodzi do tego z dystansem.

Wiem, jakim jestem człowiekiem i jakie mam wartości. Tamta sytuacja miała miejsce dawno temu. W tej chwili mogę przeprosić wszystkie osoby, które zawiodłam. Czuję się silniejsza, bo doświadczenia uczą. To może być też przestroga dla młodych osób. Ta sytuacja to też dowód na to, że hejt i zła opinia wcale nie musi wpływać na czyjeś życie. Ja nie boję się o tym otwarcie rozmawiać - powiedziała Natsu.

Karczmarczyk udzieliła odpowiedzi na wiele pytań związanych ze sprawą poza jednym. Nie chciała powiedzieć, jak na skandal zareagowała jej rodzina. Odniosła się natomiast do zarzutów, że wyciek zdjęć był zaplanowany, aby zwiększyć jej zasięgi.

Nigdy nie chciałabym promować czegokolwiek, niszcząc swój wizerunek. Tym bardziej że funkcjonuję z całym teamem. Nie chciałabym, aby to miało wpływ na ludzi, którzy mnie otaczają.

Kinga Rusin, Marcin Prokop, Kayah Rusin zabiera głos w sprawie Złotych Globów. Dołącza do bojkotu gwiazd

Natsu wyznała też, że skupia się teraz na swoim zdrowiu psychicznym oraz dalszej karierze.

 
Więcej o: