Grażyna Torbicka przyłapana w warzywniaku. Nawet z siatkami wygląda jak na czerwonym dywanie. Patrzymy też na sportowe buty

Grażyna Torbicka została przyłapana przez paparazzi na zakupach w warzywniaku. Prezenterka nawet na co dzień wybiera eleganckie stroje. Tym razem postawiła na sportowe buty.

Grażyna Torbicka uchodzi za ikonę stylu polskiej telewizji. Od lat jest podziwiana za swoje klasyczne stylizacje i niewymuszoną elegancję. Dziennikarka zawsze prezentuje się nienagannie i tak było też tym razem. Paparazzi przyłapali ją podczas zakupów w warzywniaku.

Zobacz wideo Grażyna Torbicka w kreacji na festiwal w Cannes

Anna KalataJej metamorfoza przeszła do historii. Co robi i jak dzisiaj wygląda Anna Kalata?

Grażyna Torbicka robi zakupy w eleganckim kostiumie

Była prezenterka TVP podczas kupowania warzyw i owoców miała na sobie jasnoszary, trzyczęściowy kostium, składający się z marynarki, kamizelki i długich spodni w kant. Całości dopełniała niewielka, brązowa torebka typu kuferek, zarzucona na ramię. Grażyna Torbicka postawiła tym razem na wygodne, sportowe buty, również w szarym kolorze, z białymi podeszwami i różowymi wstawkami. Dzięki butom cała stylizacja prezentowała się bardziej casualowo. Z kolei w połączeniu ze szpilkami kostium mógłby być strojem na wielką galę. Po skończonych zakupach dziennikarka zapakowała pakunki i odjechała swoją białą alfą romeo.

Grażyna Torbicka o odejściu z TVP

Grażyna Torbicka odeszła z TVP w 2016 roku, po 31 latach pracy. Prowadziła nie tylko program w TVP2 "Kocham kino", lecz była także prowadzącą najważniejszych wydarzeń telewizyjnych, np. gal Telekamer, Viva Najpiękniejsi, Miss Polski. Na rezygnację z wieloletniej współpracy zdecydowała się po zmianie władz w TVP. Po niemal trzech latach milczenia dziennikarka wyznała, że Telewizja Polska stała się bardziej narodowa niż publiczna. Nie podobały jej się te zmiany. Zdradziła też, co ostatecznie przekonało ją do odejścia.

Pod szyldem mojego autorskiego programu "Kocham kino" wypuszczono publicystyczno- propagandową rozmowę na temat "Idy", która z filmem i kinematografią nie miała nic wspólnego. Zrobiono to bez mojej wiedzy. Stwierdziłam, że skoro przestałam mieć wpływ na to, co pokazywane jest w moim programie, to muszę odejść - powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Anna MuchaAnna Mucha pozuje w sukni ślubnej. Internauci podejrzewają, że chce im coś przekazać

Obecnie prezenterka jest związana ze stacją TVN Fabuła, gdzie prowadzi swój program "Grażyna Torbicka zaprasza", w którym rozmawia z twórcami kina. Jest także dyrektorką artystyczną Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu nad Wisłą.

Więcej o: