"Love Island". Ania nie rozpacza po zerwaniu z Czarkiem. Świetnie bawi się w towarzystwie Maćka

Kilka dni temu Ania i Czarek z programu "Love Island" ogłosili rozstanie. Uczestniczka nie tylko nie rozpacza po zerwaniu, ale imprezuje w towarzystwie Maćka, który na wyspie zafundował jej emocjonalny rollercoaster.

Fani "Love Island. Wyspa miłości" emitowanego na Polsacie mocno kibicowali Ani i Czarkowi. Wydaje się jednak, że ich związek funkcjonował tylko na potrzeby programu, bo rozpadł się zaledwie kilka tygodni po jego zakończeniu. Po ogłoszeniu decyzji o rozstaniu Ania imprezuje w towarzystwie Maćka, z którym ma nieciekawą historię. 

Zobacz wideo Ania i Czarek z "Love Island" nie są już razem. Zdradzili powód

Laura Samojłowicz 'M jak miłość'Samojłowicz wraca do "M jak miłość" po 11 latach. "Na razie nie ma z nią problemów na planie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

"Love Island". Ania nie rozpacza po zerwaniu z Czarkiem. Imprezuje w towarzystwie Maćka

W programie "Love Island" Ania kilkukrotnie próbowała szczęścia z Maćkiem. Mężczyzna początkowo był nią zainteresowany, a nawet, gdy na chwilę został singlem, zaczął się o nią starać, jednak rzucił ją, jak tylko w programie pojawiła się Zera. Kiedy okazało się, że drobna brunetka nie spełnia jednak jego oczekiwań, postanowił wrócić do Ani, aby ostatecznie zostawić ją dla Laury. Taki obrót wydarzeń okazał się korzystny dla uczestniczki, która tworząc parę z Czarkiem, doszła aż do finału.

Po zakończeniu programu Maciek kilkukrotnie dawał sygnały, że nadal jest zainteresowany swoją byłą partnerką. Ostatnio postanowił otworzyć się przed fanami na ten temat i stwierdził, że rzucając Anię, popełnił błąd i to ona była jego najlepszym wyborem. Takie wyznanie zdziwiło fanów programu, w którym Maciek z reguły unosił się dumą. Pokusił się także o pochlebny komentarz pod jednym ze zdjęć uczestniczki, na którym zapozowała w czerwonej sukience.

Jak się okazuje, po rozstaniu z Czarkiem Ania nie tylko nie rozpacza, ale świetnie bawi się w towarzystwie przyjaciół z programu oraz właśnie Maćka. Ostatnio na InstaStories uczestnicy "Love Island" publikowali nagrania z wspólnego wyjścia w Warszawie.

'Love Island''Love Island' fot. mattzacharczuk/Instagram

Love IslandLove Island fot. anna_burska

Karolina KurkovaKarolina Kurkova urodziła trzecie dziecko. Nadała córce oryginalne imię

Ania zapewnia, że z Maćkiem łączy ją tylko przyjaźń. Myślicie, że mężczyzna może liczyć na kolejną szansę po tym, jak w programie zafundował jej emocjonalny rollercoaster? 

Więcej o: