Hanna Zborowska znów jest szczęśliwie zakochana. Pochwaliła się podobizną partnera. "Moja bratnia dusza"

W styczniu starsza iostra Zofii Zborowskiej przyznała, że rozwiodła się z mężem. Już niedługo później związała się z nowym mężczyzną. Teraz pochwaliła się wspólnymi podobiznami.

Poprzedni rok był pełen emocji dla Hanny Zborowskiej. Starsza córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej rozstała się z ojcem swoich dwóch córek, Danielem Nevesem. Para poznała się podczas wymiany studenckiej w Brazylii, jednak małżeństwo nie przetrwało próby czasu, o czym sama zainteresowana poinformowała dopiero w styczniu. Już wtedy zdradziła, że w jej życiu pojawił się nowy partner. Teraz możemy zobaczyć, jak wygląda. 

Zobacz wideo Hanna Zborowska narzeka na liczne wywiady

Hanna Zborowska pochwaliła się podobizną męża. "Cudo"

Hanna Zborowska jest dość oszczędna w opowiadaniu o swoich związkach, jednak od czasu do czasu dzieli się z internautami zdjęciami z partnerem. Tym razem pochwaliła się pracą jednej z artystek, która wykonała dla niej tapetę przedstawiającą ją samą oraz jej partnera. Zborowska nie może ukryć zachwytu. 

Oprócz pięknych kilku obrazów namalowała mi piękną tapetę do pokoju moich córek. A teraz, na urodziny mojego partnera, stworzyła to cudo. Dziękuję ja i dziękuję on love - napisała na Instagramie Hanna.

Hanna Zborowska pokazała partneraSiostra Zosi Zborowskiej pokazała ukochanego. W styczniu ogłosiła rozwód

 

Co więcej, zaglądając na jej profil, możemy zobaczyć także wspólne ujęcia z nowym partnerem. Po samym opisie wnosimy, że musi być to wyjątkowa relacja. W końcu Hanna nazywa partnera swoją bratnią duszą.

Ja i ja w wersji męskiej. Kto z was też miał szczęście poznać swoją bratnią duszę? - pytała pod postem Zborowska.
 

Ładnie razem wyglądają?

Radosław MajdanRadosław Majdan świętuje urodziny ze spersonalizowanym trunkiem w dłoni

ZOBACZ TEŻ: Laura Samojłowicz wraca do "M jak miłość"! Znów zagra dziewczynę Pawła. "Na razie nie ma z nią problemów na planie" [PLOTEK EXCLUSIVE]