"Hotel Paradise". Dominika z drugiej edycji przeszła ogromną metamorfozę. "Moja sylwetka zmienia się w mgnieniu oka"

Dominika z drugiej edycji programu "Hotel Paradise" przeszła spektakularną metamorfozę. W kilka miesięcy zmieniła swoją sylwetkę nie do poznania.

Fani programu "Hotel Paradise" z pewnością pamiętają Dominikę, czyli uczestniczkę drugiej edycji randkowego show TVN7. Dziewczyna słynęła z zamiłowania do tatuaży i piercingu, a odważnym wizerunkiem przykuwała uwagę widzów. Kilka miesięcy temu postanowiła zadbać o formę, a rezultatami pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo Artur, zwycięzca Hotel Paradise 2. Czy uważa, że zachował się fair wobec Dominiki? [Koło Plotka Extra]

"Hotel Paradise". Dominika z drugiej edycji przeszła metamorfozę

Dominika Konował to 25-latka z Poznania, która w drugiej edycji "Hotelu Paradise" była jedną z bardziej charakterystycznych postaci. Nic dziwnego, że fani nadal bacznie śledzą jej losy. Jak się okazuje, uczestniczka przeszła ostatnio prawdziwą metamorfozę. W mediach społecznościowych pokazała, jak dzięki regularnym ćwiczeniom i diecie w trzy miesiące zmieniło się jej ciało. 

Moja sylwetka zmienia się w mgnieniu oka, a ja czuję się rewelacyjnie nie tylko fizycznie, ale i psychicznie. (…) Sport kształtuje charakter, osobowość, uczy dystansu do świata i do siebie. Człowiek dzięki niemu staje się silniejszy i zmienia się na lepsze - czytamy w jednym z jej postów.

Choć efekty, które do tej pory osiągnęła Dominika, mogą robić wrażenie, to uczestniczka drugiej edycji "Hotelu Pradise" nie zamierza zwalniać tempa. 

Mierzę zdecydowanie wyżej ! Mamy cel i lecimy po niego - zaznacza Dominika.
 

Dominika Konował w programie "Hotel Paradise"

Dominika zyskała popularność po tym, jak wzięła udział w drugiej odsłonie "Hotelu Paradise". W show początkowo związała się z Bartkiem, a widzowie uznali, że para jest dla siebie stworzona. Wątpliwości w ich relacji pojawiły się, gdy 25-latka zainteresowała się Arturem, który wygrał program u boku innej uczestniczki. 

Szybko okazało się jednak, że nie był to słuszny wybór, a wtedy na drodze poznanianki znów pojawił się Bartek. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i rozpadł się po zakończeniu programu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.