Karolina Kurkova urodziła trzecie dziecko. Topmodelka nadała córce oryginalne imię. "Jesteśmy zakochani"

Była modelka Victoria's Secret Karolina Kurkova urodziła trzecie dziecko. Dziewczynka urodziła się w pełnię Różowego Księżyca i właśnie z tym zjawiskiem związane jest jej imię.

W minioną sobotę Karolina Kurkova ogłosiła narodziny swojego trzeciego dziecka. Modelka i jej mąż aktor Archie Drury przywitali na świecie córeczkę, Lunę Grace. Gwiazda zdradziła też historię tego nietypowego imienia. 

Zobacz wideo Karolinę Kurkovą po porodzie przywitały w domu podarunki. Urocze

Tom Cruise, Scarlett JohanssonTom Cruise oddaje Złote Globy, Johansson oskarża stowarzyszenie o seksizm

Karolina Kurkova urodziła trzecie dziecko. Nadała córce oryginalne imię

Karolina Kurkova była niegdyś jedną z najbardziej rozchwytywanych topmodelek na świecie. Czeszka została najmłodszą modelką w historii, której zdjęcie pojawiło się na okładce prestiżowego magazynu "Vogue" i przez lata kroczyła po światowych wybiegach, prezentując kolekcje topowych marek. Od momentu zakończenia kariery Kurkova postanowiła skupić się na życiu rodzinnym.

Modelka jest związana z aktorem Archiem Drury, z którym ma już dwóch synów - 11-letniego Tobina Jacka i pięcioletniego Noaha Lee. W minioną sobotę Kurkova poinformowała, że pod koniec kwietnia urodziła pierwszą córeczkę.

Witamy na świecie Lunę Grace, naszego aniołka! Urodzona w Pełnię Różowego Księżyca. Jesteśmy zakochani! – napisała Kurkova.
 

Modelka wyjaśniła, skąd wzięło się nietypowe imię dziewczynki. Luna Grace nawiązuje do zjawiska astronomicznego, jakim jest właśnie pełnia Różowego Księżyca, którą można było podziwiać 27 kwietnia. Gwiazda zdradziła też, jak jej synowie zareagowali na to, że mają młodszą siostrę.

Chłopcy są zachwyceni i nie mogą się napatrzeć na Lunę Gracę (…) Mała ma ogromne szczęście, że ma tych chłopców, którzy będą ją chronić - wyznała modelka.

Magdalena Stępień, Jakub RzeźniczakMagdalena Stępień zdradziła, ile przytyła w czasie ciąży. "Kocham moje ciało"

Przypomnijmy, że Karolina Kurkova głosiła ciążę w osobistym eseju opublikowanym w magazynie "Glamour" w grudniu ubiegłego roku.