Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Żegna go Wojciech Modest Amaro. "Spoczywaj w pokoju". Poznali się w programie TVN-u

Wojciech Modest Amaro i Mariusz Adam Ryjek poznali się na planie "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Teraz kucharz pożegnał zmarłego uczestnika na Instagramie.

Mariusz Adam Ryjek, kojarzony z wielu programów telewizyjnych, nie żyje. Informacja o jego śmierci obiegła media w niedzielę. Kilka godzin wcześniej portal "Zaginieni przed laty" poinformował o zaginięciu Ryjka. Teraz Mariusza Adama Ryjka pożegnał kucharz i prowadzący "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia", Wojciech Modest Amaro.

Zobacz też: "MasterChef Junior". W kulinarnym show pojawił się Wojciech Modest Amaro i oczarował dzieci. Nie zabrakło wojny tortowej

Mariusz Adam RyjekMariusz Adam Ryjek nie żyje. Trwa zbiórka na jego pogrzeb

Zobacz wideo Wojciech Modest Amaro: Góry inspirują mnie kulinarnie

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Żegna go Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro zdecydował się na upamiętnić uczestnika programu na Instagramie. Na InstaStories opublikował jego czarno-białą fotografię, którą podpisał krótkim, ale wymownym "R.I.P", czyli rest in peace - spoczywaj w pokoju.

Mariusz Adam Ryjek nie żyje. Żegna go Wojciech Modest AmaroMariusz Adam Ryjek nie żyje. Żegna go Wojciech Modest Amaro Instagram/wojciechmodestamaro

Tawny Kitaen nie żyjeTawny Kitaen nie żyje. Gwiazda serialu "Herkules" miała 59 lat

Przeczytaj także: Tak mieszka Modest Amaro. Uwagę zwraca nie tylko kuchnia. Spójrzcie na TO miejsce. Zapewne niewiele gwiazd je ma

Mariusz Adam Ryjek miał 36 lat. Od wielu lat brał udział w różnych programach rozrywkowych. Widzowie mogą go kojarzyć nie tylko z "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia", ale i "You Can Dance" czy "Warsaw Shore". Teraz mężczyzna miał walczyć na gali Krwawy Sport 3. W niedzielę poinformowano o jego zaginięciu, a następnie śmierci. Policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich.

 

Bliscy Mariusza Adama Ryjka zbierają pieniądze na jego pogrzeb. 

Z wielkim żalem i smutkiem przekazujemy Wam informację iż Mariusz Adam - RYJEK nie żyje! Rodzina i przyjaciele chcieliby godnie pożegnać Ryjka. Przede wszystkich wspomóc jego mamę w wydatkach związanych z pogrzebem i wspomóc ją dalszym życiu bez syna! - czytamy na stronie zbiórki. 

Progiem zbiórki było 10 tysięcy złotych, jednak kwota cały czas rośnie. Obecnie udało się uzbierać ponad 15 tysięcy złotych. Zbiórkę wsparło ponad 180 osób.

Polecamy również: Wojciech Amaro odszedł z "Hell's Kitchen", bo.. nie lubi krzyczeć? "To go bardzo wiele kosztowało"

Więcej o: