Była partnerka Zaca Efrona o toksycznym związku z aktorem. "Zostałam zmanipulowana i prawie poddana praniu mózgu"

Sarah Bro, była partnerka Zaca Efrona, opowiedziała o toksycznym związku z aktorem. - To zaszło tak daleko, że prawie nie wiedziałam, co jest dobre, a co złe - wspomina.

Sarah Bro (25 l.), duńska pływaczka i uczestniczka igrzysk olimpijskich w 2016 w Rio de Janeiro, spotykała się z Zackiem Efronem (33 l.) w 2019 roku. Choć Bro nie wymieniła nazwiska Efrona, to wspomniała o "niszczącej relacji" z gwiazdą Hollywood.

Zobacz wideo Gwiazdy Disneya sprzed lat. Co u nich słychać?

Była dziewczyna Zaca Efrona mówi, że aktor znęcał się nad nią psychicznie i wyprał jej mózg

W środowym odcinku swojego podcastu "Hjerteflimmer for voksne" Sarah Bro rozmawiała ze współgospodarzem, który jest psychologiem i terapeutą dla par, Jytte Vikkelsø o "bagażu", który wciąż nosi po ostatnim związku. Zdradziła, że spotykała się z aktorem, jednak wcześniej nie mówiła o tym w mediach, bo nie widziała takiej potrzeby. Z perspektywy czasu widzi, jak destrukcyjny był ten związek. 

Spotykałam się z gwiazdą filmową w USA. (...) To zaszło tak daleko, że prawie nie wiedziałam, co jest dobre, a co złe. Zostałam tak zmanipulowana i prawie poddana praniu mózgu. To także dlatego, że byłam młoda, zdezorientowana i zakochana, i że celowo przymknęłam oko - wyznała.

Sarah wyznała również, że aktor z wyższością traktował niemal wszystkich, więc kiedy ona dostawała od niego komplement, wpadała w ekscytację. Z czasem jednak zatraciła siebie.

Gdyby pewnego dnia powiedział mi, że ładnie wyglądam, mogłabym żyć z tym tygodniami. To było całkowicie ekstatyczne. (...) Tak bardzo poszłam na kompromis z własnymi granicami. W końcu odeszłam tak daleko od tego, kim naprawdę jestem, że nie mogłam siebie rozpoznać - dodała.

Bro wyznała, że po rozstaniu z gwiazdorem było jej niezwykle trudno. Dodała też, że czas spędzony z aktorem sprawił, że na jakiś czas straciła wiarę w miłość, jednak teraz jest w nowym związku z kimś, kto sprawia, że czuje się wyjątkowa i kochana.

Nie tylko moje serce zostało złamane. To była cała moja osobowość, która została podzielona na pół - wyjawiła Sarah Bro.

Ostatnią kobietą, z którą spotykał się Zac Efron była australijska modelka Vanessa Valladares. Para ponoć rozmawiała o ślubie i dzieciach, a niektóre media informowały nawet, że Zac oświadczył się Vanessie. Ten związek jednak nie przetrwał. Para rozstała się w kwietniu po dziesięciu miesiącach związku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.