Ida Nowakowska pokazała nagranie ze szpitala i zdradziła szczegóły porodu. "Punktualność nasz synek odziedziczył po tacie"

Ida Nowakowska jej mąż Jack Herndon przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tancerka pokazała swoją pociechę.

W styczniu 2021 roku Ida Nowakowska podczas emitowanego na żywo odcinka programu "Pytanie na śniadanie" ogłosiła, że jest w ciąży. Wówczas okazało się, że bardzo długo udało jej się utrzymać tę informację w tajemnicy, bo była już w szóstym miesiącu ciąży. Kilka dni temu urodziła swoje pierwsze dziecko, o którym marzyła od długiego czasu. Teraz pokazała nagranie ze szpitala.

Ida NowakowskaIda Nowakowska urządza już pokoik dla dziecka i wybiera ubrania do porodu

Ida Nowakowska pokazała syna

Informację o tym, że Ida Nowakowska jest już po porodzie opublikował "Super Express". Tabloid poinformował, że tancerka urodziła miniony czwartek, kilka dni przed terminem. Ponoć w niedzielę wieczorem wróciła z synem do domu. Ida opublikowała pierwsze nagranie po porodzie, na którym pokazała syna i męża. Jak wynika z zamieszczonego przy wideo opisu, poród był jednak w piątek, tak jak wskazywał termin. 

Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie siódmego maja. Jak wskazywał termin porodu. Prawie 4 kg szczęścia. Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami. A tutaj chwilka po porodzie. Jack nie mógł się rozstać ze swoim przyjacielem. Wielkie podziękowania dla całego szpitala. Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa i za modlitwę i przesyłamy potrójną dawkę miłości! Z Bogiem! - napisała Ida.
Zobacz wideo Ida Nowakowska pokazała nagranie ze szpitala i zdradziła szczegóły porodu

Ida Nowakowska pracowała niemal do samego rozwiązania. Dopiero na kilka dni przed porodem pożegnała się z programem "Pytanie na śniadanie". Co ciekawe, wkrótce znów będziemy mogli ją zobaczyć i usłyszeć w telewizji. Ida Nowakowska będzie sekretarzem na Eurowizji 2021.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska zafundowała sobie ciążową sesję zdjęciową. "Księżniczka po prostu!"

Więcej o: