"Love Island". Waleria zrobiła sobie TATUAŻ dla Piotrka! To duży napis na plecach

Waleria i Piotrek poznali się dzięki programowi "Love Island". Ich miłość po randkowym show kwitnie, a dziewczyna właśnie złożyła kolejny dowód swojej miłości.

Polska wersja "Love Island" zadebiutowała w Polsacie jesienią 2019 roku. Mało kto się wówczas spodziewał, że randkowe show, którego gospodynią jest Karolina Gilon, okaże się tak wielkim sukcesem. Producenci poszli za ciosem i zrealizowali drugą oraz trzecią edycję programu. Jedną z par, która próbowała sięgnąć po zwycięstwo w najnowszym sezonie była Waleria z Piotrkiem. Mimo że nie udało im się wygrać, wciąż tworzą zgrany duet w życiu. Niedawno dziewczyna udowodniła swoją miłość w niezwykły sposób.

Zobacz wideo Karolina Gilon o skandalach w "Love Island". "Jestem zdegustowana, że ludzie wylewają brudy w sieci"

Doda, Monika z 'Love Island'Doda i Monika z "Love Island" biegają topless po górach

"Love Island". Waleria wytatuowała sobie plecy dla Piotrka

Waleria z "Love Island" znalazła się w finale z Piotrkiem, z którym świetnie dogadywała się od samego początku programu. Początkowo się przyjaźnili, jednak z czasem uczucie pomiędzy tą dwójką zaczęło przeradzać się w coś poważniejszego.

Ania i Czarek z 'Love Island'Pierwsze rozstanie po "Love Island". Związek Ani i Czarka to przeszłość

Po powrocie z "wyspy miłości" do kraju obydwoje chętnie relacjonują wspólne spotkania w mediach społecznościowych. Kilka dni temu zorganizowali live'a na Instagramie, w którym opowiadali o tatuażu planowanym przez Walerię. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Już dzień później na plecach Walerii pojawił się napis "Romantico Erotico". Widzowie z pewnością kojarzą ten zwrot z programu, ponieważ często padał z ust jej ukochanego Piotrka.

A wy jesteście #teamromantico czy #teamerotico? - pytała Waleria pod postem.
 

Internauci są pod wrażeniem jej nowego tatuażu. Chętnie komplementują, a także czekają na dziarę Piotrka.

Totalnie urocze.
Fajny tatuaż. Teraz czas na Piotrka.
Fajna pamiątka - piszą.

Wam też się podoba tatuaż Walerii?

ZOBACZ TEŻ: Córka Tomasza Adamka już po ślubie. Goście bawili się w zamku w New Jersey. W sieci pojawiło się wideo z uroczystości

Więcej o: