Powstaje serial o aferze z sekstaśmą Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. Są pierwsze zdjęcia z planu. "Cała Pamela"

Losy małżeństwa Pameli Anderson i Tommy'ego Lee były na tyle bujne, że doczekały się ekranizacji. Serial inspirowany historią celebrytów zostanie wyemitowany za pośrednictwem platformy streamingowej Hulu. Na zdjęciach z planu widać, że aktorzy w filmowej charateryzacji są bardzo podobni do pierwowzorów.

W sieci pojawiły się fotosy z planu zdjęciowego serialu o Pameli Anderson i jej pierwszym mężu. Tommy Lee wziął ślub z celebrytką w 1995 roku po zaledwie czterech dniach znajomości. Niezwykle bujna historia miłosna tych dwojga, a w szczególności kulisy afery z publikacją sekstaśmy "Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon", będą głównymi tematami powstającej produkcji. W główne role wcielą się: znana z filmów "Kopciuszek" i "Mamma Mia" Lily James oraz popularny dzięki Avengersom Sebastian Stan. Charakteryzacja aktorów przeszła najśmielsze oczekiwania!

'Słoneczny patrol'Yasmine Bleeth zniszczyły narkotyki, Erika Eleniak namiętnie poprawia urodę. Tak dzisiaj wyglądają gwiazdy "Słonecznego patrolu"

Kulisy serialu o Pameli Anderson i Tommym Lee 

Lily James oraz Sebastian Stan dzięki charakteryzacji przeszli ogromną metamorfozę. Nieprzypominająca w rzeczywistości gwiazdy "Słonecznego patrolu" Lily na zdjęciach z planu filmowego jest do niej niezwykle podobna. Porównując oryginalne zdjęcia Pameli i Tommy'ego do tych, na których pozują aktorzy, ciężko odróżnić prawdę od fikcji. 

Po lewej: Pamela Anderson i Tommy Lee; po prawej Lily James i Sebastian StanPo lewej: Pamela Anderson i Tommy Lee; po prawej Lily James i Sebastian Stan East News, Instagram/ @hulu

Internauci nie kryją zaskoczenia umiejętnościami pracujących przy produkcji serialu wizażystów. 

Wow, jaka transformacja! Nie widać Lily w Lily. Cała Pamela! 
Na obu fotkach widzę Pamelę i Tommy'ego - piszą w komentarzach pod zdjęciami. 
Zobacz wideo Khal Drogo zagrał później w "Grze o tron". Pamiętacie go w "Słonecznym patrolu"?

Afera z sekstaśmą Pameli i Tommy'ego

Anderson i Lee wzięli ślub w połowie lat 90. W tym samym roku, w którym zawarli związek małżeński, światło dzienne ujrzała ich sekstaśma. Aktorka wytoczyła wówczas proces odpowiedzialnej za dystrybucję nagrania firmie Internet Entertainment Group, wygrała go i dostała półtora miliona dolarów odszkodowania oraz opłatę z tytułu zysków ze sprzedaży filmu.

Obejrzycie serial inspirowany historią jednej z najpopularniejszych celebrytek? Zdjęcia aktorów bez tej niezwykle udanej charakteryzacji zobaczycie w naszej galerii!

Małgorzata Socha i Łukasz Garlicki na planie 'BrzydUli'Małgorzata Socha bez makijażu. Łukasz Garlicki pokazał ich prywatne zdjęcie

Więcej o: