Powstaje serial o aferze z sekstaśmą Pameli Anderson i Tommy'ego Lee. Są pierwsze zdjęcia z planu. "Cała Pamela"

Losy małżeństwa Pameli Anderson i Tommy'ego Lee były na tyle bujne, że doczekały się ekranizacji. Serial inspirowany historią celebrytów zostanie wyemitowany za pośrednictwem platformy streamingowej Hulu. Na zdjęciach z planu widać, że aktorzy w filmowej charateryzacji są bardzo podobni do pierwowzorów.

W sieci pojawiły się fotosy z planu zdjęciowego serialu o Pameli Anderson i jej pierwszym mężu. Tommy Lee wziął ślub z celebrytką w 1995 roku po zaledwie czterech dniach znajomości. Niezwykle bujna historia miłosna tych dwojga, a w szczególności kulisy afery z publikacją sekstaśmy "Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon", będą głównymi tematami powstającej produkcji. W główne role wcielą się: znana z filmów "Kopciuszek" i "Mamma Mia" Lily James oraz popularny dzięki Avengersom Sebastian Stan. Charakteryzacja aktorów przeszła najśmielsze oczekiwania!

Kulisy serialu o Pameli Anderson i Tommym Lee 

Lily James oraz Sebastian Stan dzięki charakteryzacji przeszli ogromną metamorfozę. Nieprzypominająca w rzeczywistości gwiazdy "Słonecznego patrolu" Lily na zdjęciach z planu filmowego jest do niej niezwykle podobna. Porównując oryginalne zdjęcia Pameli i Tommy'ego do tych, na których pozują aktorzy, ciężko odróżnić prawdę od fikcji. 

Po lewej: Pamela Anderson i Tommy Lee; po prawej Lily James i Sebastian StanPo lewej: Pamela Anderson i Tommy Lee; po prawej Lily James i Sebastian Stan East News, Instagram/ @hulu

Internauci nie kryją zaskoczenia umiejętnościami pracujących przy produkcji serialu wizażystów. 

Wow, jaka transformacja! Nie widać Lily w Lily. Cała Pamela! 
Na obu fotkach widzę Pamelę i Tommy'ego - piszą w komentarzach pod zdjęciami. 
Zobacz wideo Khal Drogo zagrał później w "Grze o tron". Pamiętacie go w "Słonecznym patrolu"?

Afera z sekstaśmą Pameli i Tommy'ego

Anderson i Lee wzięli ślub w połowie lat 90. W tym samym roku, w którym zawarli związek małżeński, światło dzienne ujrzała ich sekstaśma. Aktorka wytoczyła wówczas proces odpowiedzialnej za dystrybucję nagrania firmie Internet Entertainment Group, wygrała go i dostała półtora miliona dolarów odszkodowania oraz opłatę z tytułu zysków ze sprzedaży filmu.

Obejrzycie serial inspirowany historią jednej z najpopularniejszych celebrytek? Zdjęcia aktorów bez tej niezwykle udanej charakteryzacji zobaczycie w naszej galerii!

Więcej o: