Eurowizja. Michał Wiśniewski do Rafała Brzozowskiego: Bukmacherzy nie dają szans. Wspomniał też swój występ. Miał ściągę

Rafał Brzozowski przed wyprawą do Rotterdamu zorganizował live'a na Instagramie, w którym udział wziął również Michał Wiśniewski. Były eurowizyjny reprezentant dodał koledze otuchy.

Wielkimi krokami zbliża się Eurowizja, podczas której Polskę będzie reprezentował Rafał Brzozowski, wykonując utwór "The Ride". O kandydaturze prezentera TVP wypowiedziało się już sporo gwiazd polskiego show-biznesu, jak np. Edyta Górniak, która udzieliła mu nawet lekcji śpiewu. Na trzy tygodnie przed konkursem głos zabrała również Roksana Węgiel - zwyciężczyni Eurowizji dla dzieci. Teraz, swoje wsparcie dla polskiego reprezentanta okazał Michał Wiśniewski.

Rafał BrzozowskiRafał Brzozowski ma bliznę na policzku. To ślad po wypadku

Zobacz wideo Jak Rafał Brzozowski zakumplował się z Edytą Górniak? "Czuję od niej wsparcie"

Michał Wiśniewski wsparł Rafała Brzozowskiego przed Eurowizją. "Hejt jest g***o warty"

Rafał Brzozowski przed wyprawą do Rotterdamu zorganizował live'a na Instagramie z Michałem Wiśniewskim. Panowie bardzo się komplementowali. Lider Ich Troje przyznał, że jest przekonany, że Rafał "zrobi to dobrze" oraz poradził, aby piosenkarz nie przejmował się krytyką.

Jesteś bardzo odważnym człowiekiem i na pewno jadąc do Rotterdamu, zrobisz to dobrze. (...) Bukmacherzy nie dają szans, ale nie o to w tym chodzi. Jeżeli chodzi o ten hejt, to to jest wszystko g***o warte. Małe psy szczekają najgłośniej. (...) Jestem przekonany o tym, że zaprezentujesz Polskę zacnie. Nieważne, czy zajmiesz 7. czy 40. miejsce, one i tak nie dają wygranej.

Wiśniewski wykorzystał także okazję, aby powspominać swój udział na Eurowizji w 2003 roku. Nawiązał do swojego kwadratowego angielskiego, przy czym skomplementował umiejętności językowe Brzozowskiego.

Ja, tego nie było widać, miałem teksty zapisane na dłoniach, wszystko mi się od potu pozmazywało, także tak, "naumieć" się tego tekstu trzeba. (...) Trochę ci nie zazdroszczę, bo jeśli chodzi o angielski, to u polskich wykonawców ten polski akcent jest słyszalny... Ty jesteś akurat wyjątkiem, musiałbyś posłuchać mnie po angielsku...

Wiśniewski choć z jednej strony przyznał, że zazdrości Brzozowskiemu dreszczyku emocji, to z drugiej zauważył, że piosenkarz miał o wiele trudniejsze zadanie z wypromowaniem swojego utworu.

Z jednej strony ci zazdroszczę, bo to taki mobilizujący dreszczyk emocji, natomiast z drugiej troszeczkę przechlapane. Nie miałeś łatwo, jeżeli chodzi o promocję piosenki. Głównie z tego powodu, że okres pandemii nie pozwala jeździć i promować piosenki za granicą.

Agnieszka ChylińskaChylińska wspomina o dzieciach. Wiele im zawdzięcza. "Życia nauczył mnie mój syn"

Przypominamy, że tegoroczny konkurs Eurowizji odbędzie się między 18 a 22 maja w Rotterdamie. Będziecie kibicować Rafałowi?

Więcej o: