Sarsa opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Zdradziła jego płeć. Ewa Farna zachwycona

Kilka dni temu Sarsa została mamą. Teraz pochwaliła się pierwszym ujęciem z dzieckiem. Syn czy córka?

W sobotnie popołudnie na Instagramie Sarsy pojawiło się piękne czarno-białe zdjęcie. Artystka pochwaliła się fanom pierwszą fotografią swojej pociechy. Przy okazji zdradziła jej płeć. Gratulacjom nie ma końca.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Sarsa opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Zdradziła płeć. Sławne koleżanki gratulują

Kilka dni temu Sarsa zaskoczyła wyznaniem, że została mamą. Artystka opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem i poinformowała, że ciążą dobiegła końca. W sobotę nadszedł czas na zaspokojenie zainteresowania wiernych fanów - Markiewicz wrzuciła na Instagram fotografię, na której trzyma swoją pociechę za małą rękę. Przy okazji zdradziła jej płeć, publikując konkretną emotikonę. To chłopiec.

Jestem szczęśliwa! Cieszę się, że mogę osobiście podzielić się tym z wami oraz, że mogę to zrobić w momencie, kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych dziewięciu miesięcy miesięcy.
 

Post zalała lawina gratulacji oraz życzeń. Fani nie kryją radości. Swoje trzy grosze dorzuciły także znane koleżanki Sarsy.

Gratulacje kochana! Cudowny czas! - napisała Ewa Farna.
Gratulacje! - dodały z kolei Maffashion, Ada Fijał, Natalia Zastępa, Anna Wyszkoni, Kajra oraz Joanna Koroniewska.

Gwieździe udało się utrzymać ciążę oraz poród w tajemnicy, ponieważ jakiś czas temu usunęła się w cień i zniknęła z mediów. Zaszyła się w pięknej Gdyni, gdzie odpoczywała, ale i zapewne tworzyła nowe teksty piosenek.

Sarsa MarkiewiczNiesamowita metamorfoza Sarsy. Artystka ma krótkie i proste włosy. Wygląda bardzo dziewczęco

Redakcja Plotka przyłącza się do gratulacji i jeszcze raz życzy Sarsie oraz jej maleństwu wszystkiego, co najlepsze. Czekamy, aż gwiazda zdradzi imię chłopca.

Więcej o: