Zalana łzami Małgorzata Socha żegna się z planem zdjęciowym "BrzydUli". "Ostatni dzień w roli Violetty!"

Małgorzata Socha nie ukrywa smutku, że właśnie zakończyła pracę na planie "BrzydUli". Fani martwią się, że już nigdy więcej nie wcieli się w ich ulubioną postać.

Małgorzata Socha od kilku miesiącu znów wciela się w lubianą przez widzów Violettę Kubasińską w serialu "BrzydUla". Najwyraźniej sama aktorka również ceni swoją pracę, bo nie ukrywa żalu, że za nią ostatni dzień na planie.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha padła ofiarą oszustwa i ostrzega fanów: Nie klikajcie!

Zobacz wideo Filip Bobek o relacji z Małgosią Sochą i zagrożeniu koronawirusem: "Mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"

Małgorzata Socha zakończyła zdjęcia do drugiego sezonu "BrzydUli"

Na zdjęciu, które aktorka wrzuciła na Instagram, widzimy ją zalaną łzami. Małgorzata Socha, wystylizowana na Violettę, ma rozmazany makijaż oraz łzę na policzku. Okazuje się, że to ostatni dzień na planie serialu tak ją poruszył.

Ostatni dzień na planie zdjęciowym @brzdula.tvn. Ostatni dzień w roli Violetty! I co teraz - napisała Małgorzata Socha, dodając również hashtagi: serce pęka, smutno, łzy.
 

Opis wywołał duże emocje wśród widzów. W komentarzach wyrażają swój niepokój, że Violetta zupełnie zniknie z "BrzydUli" i nie zobaczą jej w kolejnym sezonie.

Ale jak to, Viola nie wróci po wakacjach?
To chyba żart!
Ale po wakacjach Viola wróci, prawda?
O niee, to nie może się skończyć - pisali fani.

Małgorzata Socha nie odpowiedziała na komentarze, a jej opis oraz zdjęcie faktycznie mogą budzić niepokój. Tym bardziej że na jaw wyszła informacja o planach zakończenia produkowania kolejnych sezonów serialu. Na razie w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, ujawnił, że "BrzydUla" wróci we wrześniu, a produkcja będzie przedłużona do końca roku. Nie wiadomo jednak, czy w nowym sezonie wystąpią wszyscy bohaterowie, a wśród nich Violetta.

Więcej na ten temat: "BrzydUla" znika z anteny na dobre. Twórcy tłumaczą powód

Więcej o: