Ida Nowakowska starała się o ciążę przez pięć lat. "Zawsze marzyłam o tym, żeby być mamą". Nie ukrywa, że boi się porodu

Ida Nowakowska zdecydowała się udzielić szczerego wywiadu magazynowi "Viva!". Tancerka i gwiazda "Pytania na śniadanie" opowiedziała o przygotowaniach do ciąży, a także planach wobec syna.

Ida Nowakowska niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Radosną nowinę ogłosiła podczas "Pytania na śniadanie". Wiadomo już, że oczekuje narodzin syna. Teraz tancerka i prowadząca śniadaniówki ujawniła więcej szczegółów ciąży oraz podzieliła się swoimi planami.

Ida NowakowskaCiężarna Nowakowska znika z "Pytania na śniadanie". TVP wyznaczyła jej inne zadanie

Zobacz wideo Plotek Koleżanki zorganizowały Nowakowskiej baby shower. Tancerka była zaskoczona

Ida Nowakowska długo starała się o dziecko

Tancerka nigdy nie ukrywała, że marzy o tym, by zostać mamą. Teraz na łamach "Vivy!" zdradziła, że o dziecko starała się pięć lat. Moment, w którym dowiedziała się, że udało jej się zajść w ciążę, był wyjątkowy.

To były wakacje i jakoś czułam, że moje życie się nagle zmieni, że być może zaszłam w ciążę. A tak bardzo chciałam w niej być, że momentami mi się wydawało, że to marzenie tylko w mojej wyobraźni staje się rzeczywistością. Kiedy więc spóźniła mi się miesiączka, od razu postanowiłam zrobić test ciążowy. Gdy pokazałam wynik mamie, powiedziała, że pobiegnie do apteki i kupi jeszcze drugi, bo musimy się upewnić. Przyniosła pięć testów i każdy dał wynik dodatni. Gdy pokazałam je mężowi, a on zrobił wielkie oczy, czułam się tak, jakbyśmy grali w jakimś filmie - powiedziała.

'BrzydUla 2' odcinek 118. - streszczenie. Marek złożył pozew o rozwód. Dobrzańscy muszą poważnie porozmawiać z dziećmi"BrzydUla" znika z anteny na dobre. Twórcy tłumaczą: Tej historii nie da się rozciągać

Ida Nowakowska ma wyznaczony termin porodu na połowę mają, ale w wywiadzie przyznała wprost, że do tej roli szykowała się całe życie. Nie ukrywa jednak, że boi się porodu.

(...) zawsze marzyłam o tym, żeby być mamą. Nie bardzo wiem, skąd się to wzięło. Może dlatego, że bardzo kocham moich rodziców - powiedziała. (...) A ja cały czas się o dziecko modlę, o dobry poród. I żeby był zdrowy, żeby wyrósł na szczęśliwego, mądrego mężczyznę. Ale wiem, że pokocham też wszystkie jego niedoskonałości i będzie kochany bezinteresownie za to, jaki jest. Boję się porodu, wiem, jak wielka to odpowiedzialność. Ale tak naprawdę odpowiedzialnością jest wychowanie tego człowieczka - dodała.

Ida Nowakowska zdradziła też, że jej mąż zajmie się "męskim wychowaniem" syna, a razem mają zamiar wychowywać go w duchu wielokulturowości. Mąż Idy, Jack Herndon, i przyszły tata jest bowiem Amerykaninem. Tancerce zależy, by jej syn nie tylko znał dwa języki, ale także historię obu krajów.

Więcej o: