Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznej randce. Czułe pocałunki przy zachodzie słońca

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa już nie ukrywają się ze swoim związkiem. Były piłkarz pochwalił ię nagraniami i zdjęciami z randki.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa już od jakiegoś czasu nie ukrywają, że są ze sobą. Wcześniej oboje unikali rozgłosu, nie publikowali wspólnych zdjęć. Te i tak przedostawały się do sieci, bo paparazzi czyhali na zakochanych na każdym kroku. Jakiś czas temu były sportowiec pochwalił się zdjęciami z wakacji, na których bawił się nie tylko z modelką, ale też z dziećmi. Teraz pokazał ujęcia z romantycznej randki na sopockim molo.  

Jarosław Bieniuk z partnerkąJarosław Bieniuk przyłapany na czułościach z Zuzanną Pactwą. Całował ją na środku ulicy!

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na romantycznej randce na molo

Jarosław Bieniuk ma romantycznej randce. Czułe pocałunki przy zachodzie słońca

Jarosław Bieniuk może pochwalić się duszą romantyka. Były sportowiec zabrał ukochaną na romantyczny spacer po sopockim molo. Nie zabrakło pocałunków na tle zachodzącego słońca. Na ujęciach, które Bieniuk zamieścił na swoim InstaStories, widać, że Pactwa zaszalała i na randkę wybrała się w rolkach. Postawiła też na wygodną, sportową stylizację - ciemną bluzę z ozdobnymi naszywkami i czarne leginsy. W pasie przewiązała koszulę w czerwono-czarną kratę. Taka stylizacja prezentowała się na modelce kapitalnie. Bieniuk też postawił na mało formalny strój - wybrał sportowe buty, które zestawił ze dresowymi spodami. Na wierzch narzucił zieloną kurtkę

Na nagraniu widać, że zakochani nie byli sami. Towarzyszył im jeden z synów byłego piłkarza. Chłopiec prawdopodobnie też jeździł na rolkach, bo na jego głowie widać było kask. 

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk spędził romantyczny weekend z ukochaną. Pokazał, jak wygląda ich "perfekcyjny poranek"

POLECAMY: Zuzanna Pactwa to nie tylko modelka. Czym jeszcze zajmuje się nowa dziewczyna Jarosława Bieniuka?

Więcej o: