Ida Nowakowska szykuje się do porodu i znika z "Pytania na śniadanie". TVP wyznaczyła jej jednak inne zadanie

Ida Nowakowska powoli szykuje się do porodu. W związku z tym zrobiła sobie chwilową przerwę od pracy i pożegnała się z programem "Pytanie na śniadanie". Zobaczymy ją jednak na antenie TVP. Gdzie?

Ida Nowakowska niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Choć poród lada moment, to tancerka właściwie do samego rozwiązania pracuje, a nawet pokazała, jak gimnastykuje się w zaawansowanej ciąży, co było zaskoczeniem dla wielu osób. Wygląda na to, że Ida ma sporo energii, jednak i ona musi odpocząć przed porodem. Nowakowska pożegnała się z widzami "Pytania na śniadanie", ale jej fani jeszcze będą mogli ją usłyszeć i zobaczyć podczas tegorocznej Eurowizji!

Ida Nowakowska ćwiczy w ciążyIda Nowakowska ćwiczy w ciąży. "Boli od samego patrzenia"

Zobacz wideo Rafał Brzozowski przygotowuje się do Eurowizji. Śpiewa "The Ride" pod prysznicem?

Ida Nowakowska sekretarzem na Eurowizji 2021

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna Eurowizja. Pierwsze występy zobaczymy już 18 maja. Choć jest jeszcze trochę czasu, to w hali Ahoy Arena w Rotterdamie, gdzie odbędzie się konkurs, już trwają próby techniczne. Jeden z obecnych tam dziennikarzy, Richard Crommert, pokazał, jak wyglądają przygotowania.

Na Twitterze zamieścił nagranie z próbnego łączenia się z sekretarzami poszczególnych państw w celu poznania wyników głosowania jury. Na filmiku słyszymy zapowiedź, że punkty z Polski poda Ida Nowakowska. Tancerka jednak nie połączyła się z obecnymi w hali osobami. Na próbie technicznej zastąpiła ją statystka.

Przypomnijmy, że podczas tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji nasz kraj będzie reprezentować Rafał Brzozowski z piosenką "The Ride". Jak sam przyznał podczas wywiadu z Damianem Michałowskim, "The Ride" to utwór, który ma szanse zawojować rynek muzyczny w Europie. Występ Brzozowskiego w Rotterdamie przewidziany jest na trzeci dzień konkursu, czyli na 20 maja. Myślicie, że mamy szanse na wygraną?

Ida NowakowskaBaby shower Nowakowskiej. Mnóstwo niebieskich akcentów. Koleżanki tancerki się postarały!