Księżna Kate znów sięgnęła po ubranie z sieciówki. Wyglądała skromnie i klasycznie, ale pięknie

Księżna Kate zaprezentowała się w niebieskiej marynarce z sieciówki. Ten element garderoby natychmiast zniknął ze sklepów.

Księżna Kate słynie ze swojego oszczędnego i minimalistycznego podejścia do garderoby. Żona księcia Williama chętnie wybiera ubrania z sieciówek, a także wkłada te same kreacje więcej niż raz. Za to Brytyjki ją pokochały, a "efekt Kate" znany jest na całym świecie. Tym razem ze sklepów zniknęła niebieska marynarka, którą ostatnio księżna Kate zaprezentowała na sobie.

Zobacz: Kate wybaczyła Harry'emu, ale William nie wybaczy Meghan? To oni są źródłem konfliktu. "Książę będzie walczył"

Księżna Kate, książę WilliamKate i William na Youtubie. Książę ostrzega: Musisz uważać, co mówisz

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz

Przeczytaj także: Księżniczka Charlotte skończyła sześć lat. Internauci zaskoczeni jej nowym zdjęciem. "Wygląda identycznie jak królowa"

Księżna Kate w marynarce z sieciówki

Żona księcia Williama wybrała tym razem niebieską marynarkę z Zary. Zestawiła ją z czarną bluzką i spodniami w tym samym kolorze. Skromny i prosty look zachwycił kobiety, bo marynarka zniknęła ze sklepów i obecnie nie jest już dostępna w ofercie sieciówki. Można jednak podejrzewać, że cena nie była wysoka. Za marynarki w Zarze trzeba zapłacić około 200 złotych.

Minimalistyczny look księżnej Kate dopełniała jej fryzura - włosy z przodu zebrała do tyłu i spięła, resztę luźno rozpuszczając. W takim wydaniu księżna Kate świętowała Międzynarodowy Dzień Położnej i przeprowadziła wywiad z ugandyjską położną Harriet Nayigą dla magazynu "Nursing Times". Ich rozmowa została opublikowana także na Instagramie książęcej pary.

 
 

Sylwia WysockaWysocka z pękniętym kręgosłupem w szpitalu. Nowe informacje o stanie zdrowia aktorki

Polecamy także: Kate i William dziękują za życzenia z okazji rocznicy ślubu. Podzielili się rodzinnym nagraniem. "Jesteśmy ogromnie wdzięczni"

Więcej o: