Syn Katarzyny Glinki skończył rok. Leo zaczął stawiać pierwsze kroki. "Dumna mama". Aktorka dodała urodzinowe zdjęcie

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie z pierwszych urodzin jej syna Leo. Szczęśliwa mama napisała fanom kilka słów o macierzyństwie oraz ujawniła, jak jej dziecko radzi sobie z nauką chodzenia.

Katarzyna Glinka dodała zdjęcie z pierwszych urodzin synka Leo. Urodzone w 2020 roku dziecko otrzymało oryginalne imię i do tego również nawiązała aktorka. Uśmiechnięta mama pokazała także tort.

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Omenaa MensahCórka Mensah skończyła 19 lat. Gwiazda porównała jej stare zdjęcia z aktualnymi

Katarzyna Glinka świętuje roczek syna

Aktorka podzieliła się z fanami wyjątkową chwilą, zanim mały Leo zdmuchnął świeczkę na torcie.

Za każdym dzieckiem, które wierzy w siebie, stoi rodzic, który uwierzył w nie pierwszy - napisała na Instagramie.

Nawiązała także do oryginalnego imienia chłopca. Leo to po łacinie lew i znaczenie imienia jest związane z tym silnym zwierzęciem. Symbolizuje odważnego mężczyznę, który walczy o swoje i jest odporny na przeciwności losu.

Pierwsze urodziny Leo. Nie wiem, czy imię faktycznie determinuje charakter, ale mam w domu silnego i odważnego młodego człowieka - pochwaliła się Katarzyna Glinka.

Zdradziła też, że z odwagą stawia pierwsze kroki.

Przy pierwszych kroczkach upada, jednak nie poddaje się i idzie dalej. Oby tak miał przez całe życie, a ja będę z boku patrzyła na niego zawsze z tą samą wiarą i miłością. Taki mam plan. Dumna mama - napisała aktorka.

Pod urodzinowym zdjęciem dodała także kilka słów na temat tortu, który najwyraźniej nie do końca się udał. Zwróciła się do autorki wypieku - "cioci Misi".

 

Olga BołądźOlga Bołądź zmieniła fryzurę. Aktorka postawiła na nowy kolor

Jesteś najlepszą ciocią ever! Kompletnie nie przejmuj się tym, że beza opadła, a masa się ścięła na masło. Smakował wybitnie! A co najważniejsze, jesteś z nami i robisz wszystko - nie tylko torty - z sercem na dłoni, miłością i przyjaźnią. Dziękuję, ze jesteś w moim i chłopaków życiu - pochwaliła Katarzyna Glinka.

Katarzyna Glinka jest mamą dwóch chłopców. Starszy Filip skończył w tym roku dziewięć lat.  Aktorka jest związana z Jarosławem Bienieckim. Rzadko pokazuje się z nim publicznie. Chroni prywatności zarówno swojego partnera, jak i dzieci, nie pokazując ich twarzy na zdjęciach.

Więcej o: