Książę William zdradził szczegóły urodzinowego przyjęcia księżniczki Charlotte. Zabawa była przednia. Goście też dopisali

Książę William podczas ostatniego oficjalnego wyjścia zdradził, jak wyglądały szóste urodziny księżniczki Charlotte. Ponoć był to bardzo udany dzień!

2 maja księżniczka Charlotte obchodziła swoje szóste urodziny. Z tej okazji na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie pojawił się nowy portret dziewczynki. Zgodnie z tradycją, fotografia została wykonana przez księżną Kate. Internauci byli nią zachwyceni, a Charlotte porównywali do Elżbiety II. Teraz sam książę William zdradził szczegóły skromnego przyjęcia urodzinowego swojej córki. Świętowała wśród najbliższych.

Zobacz wideo Ostatnio udostępnili rodzinne nagranie

Książę William zdradził szczegóły urodzinowego przyjęcia księżniczki Charlotte. "Miała cudowny dzień". Wiemy, kogo zaprosili

Książę William pojawił się ostatnio w firmie Babcock Vehicle Engineering w Walsall w West Midlands. To właśnie tam porozmawiał z Jenną Jackson, która jest główną partnerką biznesową w firmie, a także matką dwojga dzieci. Kobieta zapytała przyszłego króla, czy księżniczka Charlotte dobrze bawiła się w dniu swoich urodzin.

Jacek ŁągwaIch Troje zapowiada koncert. Fani patrzą na plakat i nie poznają jego członków

Wnuk królowej był dosyć wylewny i jak na niego, zdradził naprawdę sporo. Kameralne przyjęcie odbyło się w Norfolk. Ze względu na pandemię mogli zaprosić tylko jedną rodzinę, więc wnioskujemy, że były to dla Charlotte bardzo bliskie osoby. Dziewczynka cudownie bawiła się w tym wyjątkowym dniu.

Charlotte miała cudowny dzień, dziękuję. W zeszłym roku jej urodziny były w zamknięciu, ale w tym roku mogliśmy zaprosić jeszcze jedną rodzinę. Dzieci dorastają bardzo szybko. Mimo wszystko to była świetna zabawa - zdradził książę William.

Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanMałgorzata Rozenek jest znana z ekstrawagancji, ale tym razem to Majdan zaszalał

Cieszymy się, że księżniczka miała udane urodziny, jednak mamy nadzieję, że wkrótce zdjęcia z przyjęcia pojawią się w mediach społecznościowym Kate i Williama.

Więcej o: