"Złomowisko". Janusz odwiedził grób Marka przed pierwszym złomobraniem bez niego. Fani wzruszeni: Król był tylko jeden

W najnowszych odcinkach programu "Złomowisko" Janusz odwiedził grób Marka "Krzykacza", który niespodziewanie zmarł pod koniec grudnia 2020 roku. Nie zabrakło emocji, a fanom mogła zakręcić się łezka w oku.

Ekipa programu "Złomowisko" ma za sobą trudne chwile. Pod koniec grudnia 2020 roku niespodziewanie zmarł Marek "Krzykacz", którego widzowie mianowali królem złomu. Na domiar złego po amputacji nogi z problemami zdrowotnymi zmaga się jego wierny kompan Edek. Schedę po słynnym duecie złomiarzy przejęli ich synowie: Janusz i Grzegorz.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska wyremontowała mieszkanie nauczycielce z misją. Spełniła marzenie pani Elżbiety

Kuba Wojewódzki, Piotr ŻyłaWojewódzki chciał sprowokować w programie Żyłę. Jak zareagował skoczek?

"Złomowisko". Janusz odwiedził grób Marka przed pierwszym złomobraniem bez ojca

W najnowszych odcinkach bohaterowie "Złomowiska" po raz pierwszy od rodzinnych tragedii wybrali się na złomobranie. Nie zabrakło wspomnień i emocji, tym bardziej że Janusz postanowił przed pracą pojechać na cmentarz odwiedzić grób ojca.

Dziś pierwszy raz od śmierci taty jadę po złom. Jest trudno, ale trzeba dalej pracować - wyznał Janusz.

Niespodziewana śmierć Marka dotknęła ekipę programu, która stworzyła dla niego pełen wzruszeń odcinek specjalny, widzów, ale przede wszystkim jego najbliższych. Dla Janusza król złomu był nie tylko ojcem, ale też nauczycielem.

Nie sądziłem, że tej zimy będę chodził na cmentarz odwiedzać ojca - przyznał Janusz. Zwrócił się też bezpośrednio do Marka: Będę dalej zbierał złom. Tak jak chciałeś. Trzymaj za mnie kciuki.

W złomobraniu Januszowi towarzyszyli Grzegorz, syn Edka, oraz ich kolega Adam. Bohaterowie programu przejęli też złomowóz. Do tej pory podróżował nim niezapomniany duet, który przez blisko 10 lat tworzyli Marek i Edek.

Dziedzictwo przeszło na ciebie Januszku. Życzę powodzenia waszej całej ekipie
Januszek dobrze to ujął, takich dwóch już nigdy nie będzie.
Aż się wzruszyłem, jak Januszek odwiedził Marka. Będzie nam brakowało króla złomu - czytamy w komentarzach pod fragmentem odcinka na Youtubie.

Katarzyna Kant-Wysocka, 'Milionerzy'Dwa lata temu wygrała "Milionerów". Na co wydała pieniądze? Otwiera biznes

Choć bohaterowie programu "Złomowisko" otwierają nowy rozdział, to fani najwyraźniej nadal nie mogą zapomnieć o Marku i Edku.

Więcej o: