Misza Hairulin był gwiazdą "Maratonu uśmiechu". Co u niego? Współpracuje z popularną artystką, której jest szwagrem

Misza Hairulin był odpowiedzialny za oprawę muzyczną w programie "Maraton uśmiechu". Czasem opowiadał też dowcipy na antenie. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Przed laty na antenie TVN był emitowany program "Maraton uśmiechu". W show, które prowadził m.in. aktor Andrzej Grabarczyk, dobrze znany widzom "Klanu" oraz Manuela Michalak z "Big Brothera", grupa uczestników opowiadała dowcipy. Ten, który najbardziej rozśmieszył widownię - wygrywał. Żarty opowiadał też czasem Misza Hairulin. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje? Współpracuje z jedną z najpopularniejszych artystek.

Zobacz wideo Celebryci jednego sezonu. Oni mieli swoje wielkie 5 minut w show-biznesie. Co się teraz z nimi dzieje?

Misza Hairulin - jak dziś wygląda i co robi?

Misza Hairulin, który w "Maratonie uśmiechu" głównie był odpowiedzialny za oprawę muzyczną, od lat związany jest właśnie z tą branżą. Hairulin w 1995 roku został absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie kontrabasu. Niejednokrotnie tworzył utwory do różnych filmów, np. "Testosteron" czy "Jutro idziemy do kina" i seriali, np. "Mamuśki" oraz "Kawaleria". Tworzył muzykę, ale też pojawił się gościnnie w "Wojennych dziewczynach" oraz "Bodo".

Obecnie pracuje z Justyną Steczkowską i pomaga jej przy nagrywaniu najnowszego albumu. Co ciekawe, Misza Hairulin jest jej szwagrem! Muzyk od lat związany jest z siostrą piosenkarki, Krystyną. To z nią też występował w "Maratonie uśmiechu". Justyna Steczkowska czasem chwaliła się nagraniami z Miszą i pokazywała, jak przebiega ich praca w studiu nagraniowym. Razem skomponowali ostatni singiel artystki pod tytułem "Miej odwagę" i nadal pracują nad płytą, która ma ukazać się jesienią. 

Pamiętacie "Maraton uśmiechu"? Poniżej możecie zobaczyć fragment tego programu rozrywkowego.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA