Paulina Sykut już przygotowuje się do dziesiątej rocznicy ślubu. Wybrała sukienkę. Mąż zachwycony. "Piękna dziewczyna"

Paulina Sykut jest już gotowa na dziesiątą rocznicę ślubu. Na Instagramie zaprezentowała, jaką kreację włoży tego dnia.

Paulina Sykut i jej mąż Piotr Jeżyna będą świętowali dziesiątą rocznicę ślubu. Ten wyjątkowy dzień przypadnie dopiero na 20 sierpnia, ale już teraz gwiazda Polsatu znalazła idealną sukienkę na tę okazję.

Zobacz wideo Paulina Sykut-Jeżyna świętowała 9. rocznicę ślubu z mężem i córką

Paulina Sykut pokazała, w co się ubierze z okazji rocznicy ślubu

Prezenterka wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia, na których pozuje z idealnie ułożonymi włosami, pełnym makijażem i w eleganckiej zielonej sukience. Kreacja ma hiszpański dekolt, podkreśla jej figurę, a także wyróżnia się asymetrycznym dołem z falbaną. Okazuje się, że właśnie w tym stroju Paulina Sykut planuje świętować w sierpniu rocznicę ślubu.

Zazwyczaj lubię chodzić zakryta, on woli by było widać ciało. Ja wolę długie, on mini. Natomiast w kwestii koloru zgadzamy się zawsze i tak już od 23 lat. Nie ma tutaj mojego męża, ale sukienka bardzo mu się spodobała, ponieważ łączy wszystko, co lubi (i ja też). Mam nadzieję, że w dziesiątą rocznicę ślubu będziemy mogli normalnie wyjść, posiedzieć, zjeść, jak kiedyś. W każdym razie sukienkę już mam - napisała Paulina Sykut.

Pod zdjęciem posypały się komplementy. Znajomi z show-biznesu, wśród nich Qczaj, Kasia Dziurska czy Sylwia Madeńska, zachwycili się stylizacją Pauliny, jak i jej fani. Komentarz zostawił także mąż gwiazdy, który napisał:

Bella ragazza (piękna dziewczyna tłum.red.).
 

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna są parą od 23 lat. Poznali się, gdy prezenterka miała zaledwie 16, a on 26. Wtedy nie związali się ze sobą, bo Piotr miał dziewczynę.

Miałam wtedy 16 lat, a Piotr 26... Wpadł mi w oko, myślę, że ja jemu też, ale nie od razu zaczęliśmy się spotykać. Z początku po prostu kolegowaliśmy się. Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment – powiedziała Paulina Sykut w rozmowie z "Na Żywo".

Dopiero po dwóch latach Paulina i Piotr zostali parą. 20 sierpnia 2011 roku wzięli ślub, a po sześciu latach powitali na świecie córkę Różę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.