Maja Ostaszewska świętuje urodziny partnera. Pokazała zdjęcia Michała. "Birthday boy". Na post zareagowała jego była żona

Maja Ostaszewska bardzo rzadko pokazuje partnera w mediach społecznościowych. Z okazji jego 46. urodzin zrobiła jednak wyjątek. Zaprezentowała internautom piękne kadry znad morza, na którego tle pozuje jej ukochany. Zdjęcie skomentowała była żona Michała Englerta, Małgorzata Szumowska.

Maja Ostaszewska i Michał Englert tworzą udany związek od 15 lat. Choć oboje na co dzień pracują w branży filmowej, rzadko pojawiają się na ściankach i stronią od blasku fleszy. Podobną postawę przyjmują wobec aktywności w social mediach. Powściągliwa w dzieleniu się z internautami swoją prywatnością aktorka zrobiła mały wyjątek i opublikowała na Instagramie zdjęcia partnera. Miała ku temu idealną okazję, ponieważ jej ukochany właśnie świętuje 46. rocznicę urodzin. 

Małgorzata Szumowska, Jan Englert i Maja OstaszewskaOstaszewska o przyjaźni partnera i jego byłej żony: Oni stanowią idealny tandem

Maja Ostaszewska składa życzenia partnerowi

Birthday boy. #michałenglert #love - czytamy we wpisie aktorki.

W ten krótki, ale treściwy sposób Ostaszewska uczciła ważne święto Michała Englerta. Dodatkowo zrelacjonowała pobyt ukochanego nad morzem.

 

Życzenia jubilatowi złożyli również: Michał Koterski i Beata Ścibakówna, a na fotorelację zareagowała także jego była żona, Małgorzata Szumowska, dodając w komentarzu emotikonę w kształcie serca.

Życzenia dla Michała EnglertaŻyczenia dla Michała Englerta Instagram/ @ostaszewskamaja_official

Już jakiś czas temu Maja Ostaszewska w wywiadzie dla magazynu "Pani" opowiadała o relacji ukochanego z Szumowską. Para rozstała się w 2004 roku, ale byli małżonkowie wciąż utrzymują przyjacielskie stosunki.

Zobacz wideo Maja Ostaszewska wyjaśnia, skąd się wziął tytuł "Klangor" dla serialu Canal+
Oni stanowią idealny tandem i dobrze się uzupełniają. Oboje są bardzo niezależni, nie chcą nikomu się przypodobać, idą swoją drogą. Od lat współpracują z grupą przyjaciół, tworząc twórczą wspólnotę - wyznała Ostaszewska.

Maja również darzy Małgorzatę szczególną sympatią.

Poznałyśmy się jeszcze jako nastolatki. Małgośka ma bardzo silną, przywódczą osobowość i jest bardzo bezpośrednia. Nie obgaduje, nie knuje za plecami; jeśli coś do kogoś ma, to wali prosto z mostu. To może być przykre, ale ja bardzo cenię taką szczerość - dodała na łamach "Pani".

Podkreśliła też, że prywatnie łączy je przyjaźń.

Maciej StuhrMaciej Stuhr wrzucił zdjęcie żony. To rzadki widok! Katarzyna zajęła się ogródkiem