Natalia Kukulska rozpływa się nad córką w jej 16. urodziny. "Ma starą duszę". Razem buszowały po second handach

Natalia Kukulska kilka dni temu wybrała się z córką, Anną Dąbrówką do Sztokholmu. Panie chętnie wypoczywały w swoim towarzystwie. Teraz wokalistka wrzuciła ujęcia z wyjazdu i złożyła dziewczynie życzenia urodzinowe.

Kilka dni temu Natalia Kukulska pochwaliła się swoją wyprawą do Szwecji. Towarzyszyła jej córka, Anna Dąbrówka, której ojcem jest mąż wokalistki, Michał. Dziewczyna 4 maja obchodziła swoje 16. urodziny, o czym przypomniała jej mama w poście na Instagramie. 

Natalia KukulskaNatalia Kukulska spaceruje po Sztokholmie razem z córką. Są ze sobą bardzo związane

Natalia Kukulska świętuje 16. urodziny córki 

Natalia Kukulska ma troje dzieci: 21-letniego syna Jana, 16-letnią córkę Annę oraz czteroletnią Laurę. To właśnie z nastolatką zdecydowała się spędzić kilka dni w Szwecji. Na Instagramie wokalistki pojawiły się zdjęcia z wyjazdu. Panie pozowały przy zabytkach, ale też w objęciach i w sklepie z używaną odzieżą. 

InstaStory Natalii KukulskiejInstaStory Natalii Kukulskiej instagram.com@natalia.kukulska

Zobacz też: Natalia Kukulska ma dwie córki. Starsza skończy niedługo 16 lat. Podobna do sławnej mamy?

Widać, że łączy je wspaniała więź, o czym zresztą Natalia napisała na swoim koncie na Instagramie. Powodem do podsumowania ich relacji były urodziny Ani. Mimo że Kukulska nie chciała wychwalać córki, trudno jej było się temu oprzeć.

Hasło "sweet sixteen" zdecydowanie nie definiuje mojej córki Ani. Choć bywa i słodka i dziś stała się szesnastoletnia. Mówi o sobie, że ma starą duszę. Słuchając jej refleksji, obserwując jej duchowy rozwój i pracę w pogłębieniu swojej świadomości - zaczynam w to wierzyć. Jej entuzjazm, ekscytację podróżami, zdrową żywnością, kulturami są zaraźliwe. Nie będę wychwalać, choć umiem i byłoby za co. Pewne rzeczy widać też gołym okiem.
 

Dalej było o tym, że czasem bywa trudno, jednak panie mimo to są ze sobą bardzo blisko związane. 

Nasza relacja jest dla mnie pięknym, czasem wymagającym, ale najważniejszym doświadczeniem. Inspiracją. Bliskość sama się nie robi. My chyba ją namierzyłyśmy. Kocham. Dumnam. Urodzinowo wiwatuje do świata! Zdjęcia pochodzą z naszej wycieczki urodzinowej do Sztokholmu. Jak to się mówi "Quality time"...

Krzysztof Krawczyk, Natalia KukulskaNatalia Kukulska "spłaci dług" Krzysztofowi Krawczykowi? Zareagowała na plotki

Dołączamy się do życzeń!

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie
Więcej o: