Agnieszka Włodarczyk pozuje z mamą. Internautka porównała ją do... Kris Jenner. "Podobna do matki Kardashianek"

Agnieszka Włodarczyk opublikowała fotografię ze swoją mamą. Zrobiła to z wyjątkowej okazji, a mianowicie urodzin rodzicielki.

Pod koniec stycznia Agnieszka Włodarczyk potwierdziła krążące od tygodni doniesienia, że spodziewa się dziecka. Aktorka początkowo chciała zachować tę informację wyłącznie dla siebie i bliskich, jednak, kiedy w końcu ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie matką, chętnie dzieli się ciążowymi fotkami. Teraz dodała nowe zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą.

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk o samoakceptacji: Wydawało mi się, że nie jestem idealna

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka Włodarczyk pokazała mamę

Agnieszka Włodarczyk należy do bardziej aktywnych w mediach społecznościowych osób. Mimo to bardzo zwraca uwagę na to, co publikuje na Instagramie. Dlatego przez dłuższy czas nie pokazywała zdjęć z ciążowym brzuchem. Z czasem to się zmieniło. Teraz aktorka chętniej dzieli się prywatnością i zdjęciami z bliskimi. Bardzo często pokazuje swojego ukochanego, Roberta Karasia. Tym razem opublikowała fotkę ze swoją mamą. Kilka lat temu aktorce zdarzało się zabierać mamę na branżowe imprezy, teraz spotykają się w znacznie spokojniejszych okolicznościach.

Ostatnio zobaczyły się, by świętować urodziny pani Anny, mamy Agnieszki Włodarczyk. Spotkanie uwieczniły na zdjęciu, na którym ciężarna aktorka pozuje z solenizantką.

No i stało się... moja mama niedługo zostanie babcią. To chyba niezły prezent na 60. urodziny. Wygląda pięknie prawda? - napisała aktorka.

Fanom Włodarczyk zdjęcie bardzo przypadło do gustu. Jedna z komentujących osób stwierdziła nawet, że mama aktorki jest podobna do... mamy sióstr Kardashian i Jenner, Kris Jenner.

Piękne kobiety.
Podobna do matki Kardashianek. Ładna.
Młoda babcia.
Połączenie pokoleń w akcji - czytamy pod zdjęciem.

Uważacie, że panie są do siebie podobne?

 

Anna Mucha, Agnieszka WłodarczykMucha zorganizuje baby shower Włodarczyk. Zdradziła pierwsze szczegóły

Więcej o: