Marina i Wojtek Szczęśni zabrali syna do zoo. Liam ma nowy wózek, który kosztuje niemal dziesięć tysięcy złotych

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wybrali się z synem na spacer i zaprezentowali nowy wózek chłopca.

Niespełna trzy lata temu Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł ich syn, Liam. Chłopiec natychmiast stał się ich oczkiem w głowie, a rodzice dbają o niego, jak tylko się da. Ostatnio sprawili mu nowy wózek.

Marina ŁuczenkoMarina Łuczenko pokazała pokój Liama. Chłopak ma swoje pierwsze łóżko

Zobacz wideo Marina chwali się, że Liam śpiewa jej piosenki

Marina pokazała nowy wózek Liama

Marina i Wojciech poświęcają dużo czasu swojemu synowi. Obdarowują go też prezentami, zabierają na wakacje, a co roku organizują mu huczne urodziny. Ostatnio skorzystali z pięknej, słonecznej pogody i wspólnie wybrali się do zoo, gdzie podziwiali mieszkające tam zwierzęta.

Piosenkarka zrelacjonowała w mediach społecznościowych rodzinne popołudnie, a także zamieściła zdjęcie z mężem i synem. Na najnowszej fotografii można zauważyć, że para sprawiła Liamowi nowy wózek. Szczęśni zdecydowali się na markę, która jest popularna wśród celebrytów. Oni też już wcześniej mieli jeden wózek z tej firmy i wygląda na to, że byli zadowoleni skoro znów ją wybrali.

Model z motywem egzotycznych zwierząt może być spacerówką i głębokim wózkiem. Choć ma te dwie opcje, to do tanich nie należy, bo trzeba za niego zapłacić blisko osiem tysięcy złotych. Co ciekawe, za projekt tego modelu odpowiada... DJ Khaled i jego żona.

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny z synemMarina Łuczenko i Wojtek Szczęsny z synem Instagram/marina_official

Gwiazdy i celebryci chętnie wymieniają co jakiś czas wózki swoich pociech i chętnie chwalą się nimi w sieci. W tym gronie są np. Anna i Robert Lewandowscy, Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski czy Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela. Trzeba przyznać, że ceny niektórych z tych wózków są ogromne! 

MarinaMarina pokazała, jak wygląda bez makijażu i już umalowana. "Jestem taka ładna"