Ben Affleck szuka miłości w sieci. Wydała go tiktokerka, do której wysłał prywatny filmik. "Dlaczego mnie odrzuciłaś?"

Ben Affleck desperacko szuka miłości? Wszystko wskazuje na to, że założył profil na popularnym wśród celebrytów portalu randkowym Raya. Początkująca tiktokerka, Nivine Jay, pokazała nagranie, na którym aktor pyta, dlaczego odrzuciła jego zaloty.

Ben Affleck nie ma szczęścia w miłości. Trzy lata temu rozwiódł się z Jennifer Garner, a na początku tego roku rozstał się z kubańską aktorką Aną de Armas. Od kilku tygodni widywany jest w towarzystwie Jennifer Lopez, do której pomimo zakończonego dwie dekady temu romansu wciąż pała szczególną sympatią. Teraz prawdopodobnie został odrzucony przez początkującą tiktokerkę, która zamieściła w sieci wymowny filmik aktora. Nivine Jay twierdzi, że gwiazdor próbował poderwać ją za pośrednictwem popularnej wśród celebrytów aplikacji randkowej Raya. Ma na to dowody!

Jennifer Lopez, Ben AffleckLopez i Affleck jednak się spotykają? Aktor został przyłapany pod domem J.Lo

Ben Affleck pyta rozżalony: Dlaczego mnie odrzuciłaś?

Samozwańcza i aspirująca influencerka ośmieszyła gwiazdora Hollywood? Nivine Jay umieściła na TikToku nagranie z wymownym przekazem. Kobieta twierdzi, że sparowała się w aplikacji randkowej z Affleckiem, jednak po dłuższym namyśle uznała, że jego konto na portalu jest fałszywe, dlatego odrzuciła zaloty aktora. Ben zawalczył o relację i odnalazł profil tiktokerki na Instagramie. Wysłał jej prywatny filmik, który Jay opublikowała. 

Nivine, dlaczego mnie sparowałaś, a potem odrzuciłaś? To ja - potwierdzał swoją tożsamość na nagraniu.

Ben Affleck wysłał filmik do TikTokerkiBen Affleck wysłał filmik do TikTokerki TikTok/ nivinejay

Wyznanie Afflecka przyniosło odwrotny do zamierzonego skutek. Kobieta nie doceniła starań aktora, ale zdążyła pochwalić się na TikToku faktem, że nie uległa jego czarowi. 

Sparowałam Bena Afflecka w aplikacji Raya, ale usunęłam go, bo myślałam, że to fejkowe konto, a on wysłał mi wideo na Instagramie - relacjonowała dumnie, dodając pod wpisem hashtag #sorryBen i emotikonę symbolizującą znudzoną minę.

Aktor na razie nie skomentował zaistniałej sytuacji. Myślicie, że poczuje się urażony?

Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle trafiła do szpitala przed porodem. Może urodzić znacznie wcześniej