Meghan Markle trafiła do szpitala przed porodem. "Może urodzić przed terminem"

Jak donosi zagraniczna prasa, Meghan Markle była widziana w drodze do szpitala. Żona księcia Harry'ego może urodzić w każdej chwili.

Meghan Markle i książę Harry 14 lutego poinformowali świat, że spodziewają się drugiego dziecka. Ta data była nieprzypadkowa, ponieważ przed laty księżna Diana wybrała ten sam dzień na poinformowanie świata, że jest w ciąży z Harrym. Poród byłej księżnej zbliża się wielkimi krokami i jak się okazuje, może nastąpić o wiele wcześniej, niż planowano. Niedawno została przyłapana w drodze do jednego z luksusowych szpitali.

Meghan Markle, książę Harry, książę William, księżna KateMeghan i Harry złożyli życzenia Williamowi i Kate z okazji 10. rocznicy ślubu

Meghan Markle trafiła do szpitala przed porodem

Podczas wywiadu u Oprah Winfrey książę Harry zdradził, że spodziewają się dziewczynki. Z miesiąca na miesiąc emocje wokół drugiego porodu Meghan Markle rosną. Nic więc dziwnego, że najnowsze rewelacje zelektryzowały zagraniczną prasę. Jak donosi "New Idea", Meghan była widziana w drodze do szpitala w Santa Barbara Cottage.

Meghan chce urodzić swoje drugie dziecko w domu, ale pojechała do szpitala, aby upewnić się, że ciąża przebiega prawidłowo. Mówi się, że może urodzić przed terminem - zdradza informator tabloidu.

Koncert Vax Live. Książę HarryKsiążę Harry przemówił pierwszy raz od pogrzebu księcia Filipa. Owacja na stojąco

Jeśli Meghan zdecyduje się jednak na poród we wcześniej wymienionym szpitalu, będzie mogła czuć się spokojnie, jeśli chodzi o zachowanie prywatności. To jedna z najbardziej luksusowych i strzeżonych placówek w okolicy, która jest bardzo często wybierana przez celebrytów.

The Cottage to najlepszy szpital w mieście i jest przyzwyczajony do dyskretnej pracy z kalifornijską elitą, której bardzo zależy na prywatności - dodaje osoba z otoczenia pary.

Meghan Markle planowo miała urodzić pod koniec czerwca, ale wiele wskazuje na to, że jej córka pojawi się na świecie znacznie szybciej. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

ZOBACZ TEŻ: Stanowcza decyzja królowej. Meghan Markle ma zakaz pożyczania królewskiej biżuterii. Również tej, którą nosiła Diana

Więcej o: