"Rolnicy. Podlasie". Gienek powalony na ziemię i skuty kajdankami. Do sieci wyciekło nagranie z policyjnej interwencji

Gienek z programu "Rolnicy. Podlasie" został zatrzymany przez policję. Film z interwencji trafił do sieci.

Skandal wokół jednego z bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie". Do sieci trafiło nagranie z policyjnej interwencji w Plutyczach na Podlasiu, gdzie zatrzymano Gienka. Na nagraniu widać, jak skuty kajdankami mężczyzna leży na ziemi, a następnie jest prowadzony do radiowozu.

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Te skandale na długo zapadły nam w pamięć

Michał Szpak, Rafał BrzozowskiMichał Szpak odchodzi z "The Voice of Poland". Zastąpi go gwiazda Eurowizji?

"Rolnicy. Podlasie". Gienek został zatrzymany przez policję

Do policyjnej interwencji w Plutyczach doszło w niedzielę, 2 maja. Funkcjonariusze pojawili się na terenie jednego z gospodarstw, w którym mieszkają bohaterowie serialu "Rolnicy. Podlasie" - Andrzej i Gienek. Na razie nie wiadomo oficjalnie, dlaczego funkcjonariusze podjęli interwencję wobec mężczyzny. Z nagrania, które pojawiło się w internecie, można jednak wywnioskować, że powodem miała być napaść na policjanta.

Nie można nietykalności cielesnej funkcjonariusza naruszać – stwierdza nagraniu jeden z funkcjonariuszy.

Na filmie widać, jak Gienek zostaje obezwładniony przez policję. Uczestnik programu "Rolnicy. Podlasie" został powalony na ziemię i skuty kajdankami, a następnie doprowadzony do radiowozu. W obronie Gienka próbował stanąć jego syn, Andrzej. Wzburzony mężczyzna krzyczał, aby funkcjonariusze zostawili jego ojca w spokoju.

Będzie sprawa w sądzie na całą policję. Ja jestem u siebie, to wy jesteście u mnie. Co wy robicie? Z niego krew cieknie - mówił Andrzej.

Edyta Pazura, Piotr Rubik, Agata RubikEdyta Pazura tłumaczy, dlaczego nie przyjaźni się z Rubikami i innymi gwiazdami

Pomoc prawną rolnikowi zaoferowała już Agrounia. W jednym z filmów opublikowanym na YouTubie Gienek opowiedział, jak został potraktowany przez policję.

Zabrali mi połowę zdrowia - skwitował Gienek.

Przypomnijmy, że Gienek oraz jego syn Andrzej są bohaterami serialu "Rolnicy. Podlasie", który jest emitowany na FOKUS TV.