"Szansa na sukces" z Boysami i Pietrzakiem. Internauci zniesmaczeni: Niżej upaść nie można, program bez charakteru!

TVP pokazała fragmenty odcinka programu "Szansa na sukces" z udziałem Jana Pietrzaka i zespołu Boys. Widzowie muzycznego show nie pozostawiają na nim suchej nitki.

Od momentu, w którym w mediach społecznościowych programu TVP "Szansa na sukces" pojawiły się fragmenty nagrań odcinków z Janem Pietrzakiem i zespołem disco polo Boys, fani programu otwarcie przyznają, że nastąpił ostateczny upadek muzycznego show. 

Zobacz wideo Sylwia Przybysz wyznała: KOCHAM DISCO POLO

Wiemy kto poprowadzi Eurowizję 2021!Eurowizja 2021. TVP wybrało nowych prowadzących. Rafał Brzozowski typował trafnie

"Szansa na sukces". Odcinek z Boysami i Pietrzakiem

Przypominamy, że Artur Orzech w atmosferze skandalu pożegnał się z program TVP. Stacja twardo stoi przy wersji, że to Orzech miał nie dotrzymać warunków umowy. Tymczasem na wszystkim tracą widzowie, którzy nie ukrywają coraz większego rozczarowania programem.

Kiedy w sieci pojawił się zwiastun odcinka z Boysami i Janem Pietrzakiem, widzowie nie zostawili na formacie suchej nitki. Jedna z obserwatorek z sarkazmem przyznała, że brakuje tylko odcinka z udziałem Zenka Martyniuka:

Ja tam czekam na swojego "idola" Zenka! W końcu to prawdziwa "Szansa na sukces"! Tyle emocji, że aż łzy ze wzruszenia napływają. Jak upaść, to tylko z brakiem klasy. Z wyrazami braku szacunku! #tylkoorzech

Jeszcze inny z telewidzów wyznał, że nie jest zaskoczony decyzją Orzecha, bo program został całkowicie zdominowany przez politykę TVP:

Nie dziwię się, że Artur Orzech zrezygnował z prowadzenia show. Ja też bym się nie podpisał pod tym, aby działacze partyjni byli w programach muzycznych. Niżej upaść nie można.

Internauci zauważyli również, że brak już charakterystycznego humoru i charyzmy prowadzących, jakie mieli Wojciech Mann i Artur Orzech.

Program bez charakteru! Szkoda... Wcześniej z radością czekaliśmy na dowcipne komentarze i błyskotliwe riposty prowadzących. A teraz wieje nudą...

Michał Szpak, Rafał BrzozowskiMichał Szpak odchodzi z "The Voice of Poland". Zastąpi go gwiazda Eurowizji?

Zgadzacie się z tymi opiniami?

Więcej o: