Olga Frycz wyznała fanom, że jest singielką. Jeszcze w lutym pokazywała nowego partnera. "A dajcie mi spokój"

Olga Frycz odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Jedna odpowiedź zaskoczyła wszystkich. Aktorka przyznała, że od dawna nie jest z nikim związana.

Olga Frycz pochwaliła się swoimi rajskimi wakacjami na Malediwach. Wyjechała tam z przyjaciółmi i swoją córką Helenką. Pobyt na jednej z wysp relacjonuje na Instagramie. Aktorka postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów, których zaciekawiła jej wycieczka. Odpoczywając nad basenem, zorganizowała Q&A. Odpowiedzi na jedno z pytań nikt się nie spodziewał.

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem swojej córki

Bill i Melinda Gates się rozwodząBill i Melinda Gates biorą rozwód! Wydali wspólnie oświadczenie

Olga Frycz wypoczywa na wakacjach i mówi o swoim związku

Fani aktorki byli zainteresowani jej podróżą na Malediwy.

Dostaję od was całkiem sporo pytań - powiedziała Olga Frycz na InstaStories.

Podczas odpoczynku postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów. Najwięcej z nich dotyczyło jej pobytu na wakacjach, obostrzeń związanych z pandemią, a także organizacji lotu. Jedna z obserwujących profil osób zapytała, czy Olga Frycz ma chłopaka. Aktorka odpowiedziała w zdecydowany sposób.

A dajcie mi spokój już. Już dawno, dawno nie. Nie, nie nie - powtórzyła.

To musiało zaskoczyć fanów, ponieważ całkiem niedawno krążyły pogłoski o jej związku z Łukaszem Nowakiem, którego miała poznać na Teneryfie. Jeszcze w lutym pojawiła się w jego towarzystwie, wybierając się na wspólny spacer po Warszawie. Wówczas zamieściła relację na Instagramie, gdzie wcale nie kryła swojego towarzysza. Wygląda na to, że relacja nie przetrwała.

Pod koniec 2019 roku aktorka rozstała się z ojcem swojej córki Grzegorzem Sobieszkiem. Podczas Q&A padło także pytanie o jej relacje z byłym.

Anna i Robert LewandowscyPrzygotowania do urodzin Klary Lewandowskiej. Ania i Robert postarali się!

Bardzo się lubimy i mamy do siebie ogromny szacunek. Mamy wspaniałą córeczkę i na jej szczęściu najbardziej nam zależy. A jak u nas jest wszystko dobrze, to i dziecko jest szczęśliwe. Także polecam takie kontakty - powiedziała Olga Frycz.

Przyznała także, że ma obecnie dobry czas w życiu.

Jestem bardzo szczęśliwa. Jestem w pięknym miejscu, z moimi przyjaciółmi, z moją córeczką. Chyba nie może być piękniej - podsumowała.

Jak widać, od lutego wiele się w jej życiu zmieniło.