Edyta Pazura tłumaczy, dlaczego nie przyjaźni się z Rubikami i innymi gwiazdami. "Za dużo plot, aferek. Nie nasze klimaty"

Edyta Pazura została zapytana przez jednego z fanów o kontakty z Agatą i Piotrem Rubikami. Gwiazda wyjaśniła, dlaczego między nimi raczej nie dojdzie do przyjaźni.

Edyta Pazura bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Ostatnio postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od fanów. Jedno z nich ją zaskoczyło. Obserwator zapytał żonę Cezarego Pazury o kontakty z Agatą i Piotrem Rubikami. Gwiazda odpisała w sposób niebudzący wątpliwości. Przyjaźni raczej z tego nie będzie.

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Ida NowakowskaIda Nowakowska w sesji zdjęciowej tuż przed porodem. "Ślicznie i z klasą"

Edyta Pazura bez ogródek pisze o znajomości z Rubikami

Fan zapytał Edytę Pazurę na InstaStories:

Macie kontakt z małżeństwem Rubik?

Otrzymał dość stanowczą odpowiedź.

Nie wiem, czemu pytanie akurat o nich. Ale w ogóle mamy taką zasadę od pewnego czasu, że nie utrzymujemy bliższych kontaktów z osobami z show-biznesu. Nasze przyjaźnie i znajomości są spoza tego kręgu. I tego się trzymamy. Za dużo plot, aferek i ogólnie nie nasze klimaty - odpisała gwiazda.

Padło także pytanie o program "Power Couple". Edyta Pazura odpowiedziała, że owszem, wraz z mężem mieli propozycję wzięcia udziału, lecz nie skorzystali. Przypomnijmy, że to m.in. właśnie Agata i Piotr Rubikowie są uczestnikami nowego formatu TVN.

Edyta Pazura wytłumaczyła fanom, dlaczego nie przyjaźni się z RubikamiEdyta Pazura wytłumaczyła fanom, dlaczego nie przyjaźni się z Rubikami fot. instagram.com/edyta_pazura

Edyta Górniak, Krzysztof KrawczykMenedżer Krzysztofa Krawczyka wspomina spotkanie muzyka z Edytą Górniak

Związek Edyty i Cezarego Pazurów od początku wzbudzał wiele kontrowersji ze względu na sporą różnicę wieku. Fani aktora nie dawali mu większych szans na powodzenie. Podobnie działo się w przypadku Piotra Rubika i jego żony Agaty. W ostatnich latach Pazurowie rzadko pojawiali się publicznie na imprezach i nieco zniknęli z show-biznesu. Edyta Pazura zbudowała popularność w internecie i dziś jest influencerką. Ma także własną markę odzieżową. Para ma trójkę dzieci, a ostatnio obchodziła 12. rocznicę ślubu.

Więcej o: