Doda doczekała się przeprosin na antenie. Chodzi o jej operacje plastyczne. "Miłe zakończenie dnia"

Na antenie TVN zostały wyemitowane przeprosiny doktora Andrzeja Sankowskiego dla Dody. Lekarz przegrał proces o naruszenie dóbr osobistych.

Kilka lat temu w programie "Na Językach" doktor Andrzej Sankowski na podstawie zdjęć analizował twarz Dody i szybko doszedł do wniosku, że piosenkarka poddała się operacji nosa. Artystce nie spodobała się pochopna ocena lekarza i zdecydowała wystąpić z nim na drogę sądową. Po prawie siedmiu latach żmudnego procesu Rabczewska zatriumfowała w sądzie, o czym jakiś czas temu poinformowała w mediach. W wyniku wygranej w sądzie Doda otrzymała 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia, które przekazała na cele dobroczynne, a także przeprosiny na antenie. Te właśnie zostały opublikowane, czym pochwaliła się Rabczewska na Instagramie. 

DodaSąd orzekł, że Doda nie poprawiała urody. Musiała poddać się badaniom

Doda doczekała się przeprosin na antenie TVN

W sobotę 2 maja na antenie TVN zostały wyemitowane przeprosiny dla Dody od doktora Sanowskiego.

Z uwagi na fakt, iż w czasie nagrania czwartego odcinka programu "Na Językach" wyemitowanego 24 lutego 2013 roku w stacji TVN wypowiedziałem nieprawdziwe stwierdzenia na temat rzekomego poddania się Pani Doroty Rabczewskiej operacji plastycznej, naruszając tym samym jej dobra osobiste i w ten sposób wprowadzając w błąd widzów programu "Na Językach", niniejszym w imieniu własnym przepraszam Panią Dorotę Rabczewską.
Dr.n.med. Andrzej Sankowski. Specjalista chirurgii plastycznej - mogli przeczytać widzowie.

Sama zainteresowana opublikowała zdjęcie przeprosin na Instagramie.

Piękne zakończenie dnia - podsumowała.

DodaDoda instagram.com@dodaqueen

Warto było czekać?

Zobacz wideo Doda pokazuje, jak wygląda jej skóra po usuwaniu tatuażu

ZOBACZ TEŻ: Doda sprzedaje "kultowy komplet" i zaczepia Rozenek. "Ja i Małgorzata możemy stwierdzić, że jest twarzowy". Obie w nim pozowały

Więcej o: