Anna Kalczyńska robi wygibasy nad rzeką jak w "Dirty Dancing". Fani pod wrażeniem. "Niesamowita figura"

Anna Kalczyńska postanowiła wspomnieć słoneczne dni, których teraz jej brakuje. Zamieściła filmik, na którym śpiewa i tańczy nad wodą, porównując się do bohaterki filmu "Dirty Dancing".

Anna Kalczyńska zamieściła na Instagramie zdjęcie i filmik, na którym tańczy, podskakuje i śpiewa piosenkę "Gdzie strumyk płynie z wolna". Nagranie zostało wykonane na mostku przy rzece. Humorystyczny post spodobał się fanom. Zwrócili uwagę na kilka szczegółów.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska razem z siostrą tańczy na plaży

Maciej Orłoś, Antoni OrłośOrłoś wystąpił z synem w "DDTVN". Czym zajmuje się Antoni? Poszedł śladami ojca

Anna Kalczyńska udaje Baby z "Dirty Dancing"

Dziennikarka zestawiła swoje zdjęcie z ujęciem z filmu "Dirty Dancing", na którym bohaterka Baby tańczy na moście. Z sentymentem wspomniała słoneczne dni z ubiegłego roku, ponieważ tegoroczna majówka nie była ciepła.

Jaki maj, taki vibe... Wprawdzie mój maj na filmie był w czerwcu, ale skoro taki mamy klimat, nie ma co narzekać. Ciepło jeszcze będzie. W czerwcu, na bank - napisała Anna Kalczyńska na Instagramie.

Porównanie z kultowym filmem, a także humorystyczne nagranie poprawiło humor fanom. Zwrócili również uwagę na zgrabne nogi dziennikarki.

Co za figura. I ten luz.
Aniu, ach te nogi.
Niesamowita figura.
Bez dwóch zdań lewa fota the best - piszą fani na profilu Anny Kalczyńskiej.

Docenili jej umiejętności nie tylko fizyczne, ale i wokalne.

Jak ładnie pani śpiewa, brawo.
Aniu, ale z ciebie jest zdolna kobieta - napisali fani pod nagraniem.
 

Ile zarabia Julia Wieniawa?Julia Wieniawa w podstawówce miała fryzurę na "garnek". Pokazała urocze zdjęcia

Gdzie można oglądać Annę Kalczyńską?

Anna Kalczyńska aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Często pokazuje siebie z bardziej prywatnej strony. Dodaje zdjęcia ze swojej aktywności fizycznej, ale nie stroni też od pokazywania swojej rodziny. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć, jak wyrosła jej córka Krysia. Dziennikarka na co dzień jest jedną z prowadzących "Dzień dobry TVN". Program współprowadzi z Andrzejem Sołtysikiem. Ze stacją TVN związana jest od 2002 roku.